Máte opravdu tak rychlý internet, jak vám slibuje dodavatel?

Internetové připojení je v dnešní době naprosto nedílnou součástí života. Bez něho bychom byli jako hluší a slepí. Přesně proto se jedná o velmi lukrativní byznys pro poskytovatele připojení. Jak zjistíte, jestli vám ten váš „neposílá“ pomalejší služby?

internet

Rychlá kontrola rychlosti

Možná budete překvapení, ale spousta poskytovatelů vám slíbí určitou svižnost připojení, kterou následně nedodržuje. Takový podvod na zákazníky je naprosto běžný. Vy si naštěstí můžete snadno a rychle ověřit, jak na tom jste.

Stačí si otevřít webové stránky společnosti Zrychluj.cz, kde vpravo nahoře uvidíte tlačítko „Měření rychlosti“. Klikněte na něj. Ihned si můžete změřit několik základních údajů (rychlost stahování/nahrávání, ping a další informace).

Nejste spokojení?

Pokud nejste spokojení a hledáte kvalitnější připojení, prohlédněte si balíčky od zmíněné společnosti. Ta patří mezi poskytovatele, již opravdu dodržují své závazky. Zajišťuje připojení na 99 % míst celé země. Zakládá si na tom, že vám připojí a aktivuje internet ihned do druhého dne od objednání. Stejně tak poskytuje zákaznický servis v režimu 24/7.

  • Průměrný uživatel si vystačí s klasickým balíčkem M. Ten nabízí rychlost stahování 50 Mb/s a nahrávání 5 Mb/s. Prvního půl roku stojí pouze 249 Kč měsíčně. Poté vychází na 449 Kč měsíčně.
  • Pracujete z domova, streamujete, hrajete online hry nebo stahujete jako o závod? Pak si vyberte balíček XL pro náročné. Ten vás potěší rychlostí stahování 250 Mb/s a rychlostí nahrávání 25 Mb/s. Prvního půl roku stojí 449 Kč měsíčně. Následně budete platit 649 Kč měsíčně.

Nezapomeňte si prohlédnout ani ostatní dostupné balíčky internetu (najdete je na stránkách internet v Mladé Boleslavi). Každý z nás má přece jen odlišné nároky. Určitě chcete platit pouze za služby, které reálně využijete.