Kde sehnat 12v akumulátory a jiné drobné elektro

Sháníte kvalitní akumulátor jako zdroj energie pro svou zahradní sekačku, echolot nebo dětské pojízdné autíčko? Pokud nevíte, na koho se obrátit, máme pro vás jeden skvělý tip. Kromě akumulátorů tu seženete spoustu dalšího drobného elektra, které ve své domácnosti jistě využijete.

car

V dnešní době, které dominuje elektronika a elektrické přístroje, se pomalu stávají akumulátory nedílnou součástí našich životů. Akumulátor slouží na opakované uchování elektrické energie a představuje jakýsi mezičlánek, který je potřeba nabít a potom ho použít pro jiný produkt jako zdroj energie. 

12V akumulátory mají široké použití

Pravděpodobně znáte akumulátory, které slouží jako náhradní baterie pro automobily nebo motorky. My vám ale představíme jiné. Bezúdržbové olověné akumulátory od společnosti EMOS slouží jako náhradní baterie pro záložní zdroje UPS, RBC kity, záložní systémy výtahů apod. Rozhodně se tedy nedají použít do automobilů nebo mtorek. Akumulátory 12v ale můžete s klidem využít například do dětských pojízdných autíček. 

Proč nakupovat akumulátory u společnosti EMOS

EMOS je firma, která má 30 let zkušeností a nabízí velké množství drobného elektra za dobrou cenu a od ověřených značek. Kromě České republiky má zastoupení na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a v Maďarsku. Celkem zaměstnává 450 lidí, kteří mají jako prioritu starat se o potřeby zákazníka a dodávat kvalitní zboží v co nejkratší době. 

Nepřeberné množství produktů, které dennodenně používáme

Co se týká nabídky produktů, společnost se zaměřuje na drobné elektro, které my všichni každodenně používáme. Seženete tu různé druhy baterií, nabíječky, akumulátory, navijáky a zahradní prodlužky, bezdrátové domovní zvonky, LED osvětlení, žárovky i lampičky. V nabídce jsou také produkty pro zabezpečení domu, stejně tak jako set top boxy a televizní příslušenství.