Dům jako nový

Praha nátěry fasád

Vnější vzhled domu dovede upoutat i odradit. Vzpomínáte si na dobu, kdy vaše stavba patřila k nejhezčím v ulici, ale stačilo několik let, aby zapadla mezi ostatní nevýrazné? Věřte, že stačí málo, aby opět dům vypadal jako nový. 

Mytí a čištění fasád s profesionály

Počasí se stále mění, což hodně ovlivňuje i samotné stavby, které mohou být na výkyvy připraveny lépe i hůře. Je jen otázkou času, kdy se pěkně vyhlížející fasády promění na ty, které potřebují okamžitý zásah, aby nevyžadovaly daleko rozsáhlejší opravy. Na to, jak dostaly budovy zabrat, vás nejčastěji upozorní poškozené omítky, které se ničí a následně zvětrávají. Fasády v oprýskaném a vybledlém stylu nikoho moc nedojmou, ale profesionální práce pomohou tyto problémy vyřešit velice rychle a v krátkém časovém úseku. Stačí si sjednat nátěry fasád Praha, aby byl vylepšen nejen vzhled, ale zároveň prodloužena životnost budovy. Pokud si nevíte rady, co vše je potřeba obstarat, odborníci vám velice ochotně poradí, co bude ve vašem případě ideální, a zohlední i vaše momentální finanční možnosti. Upravují se jak bytové, tak panelové domy, které si například můžete nechat ozvláštnit zajímavými barevnými designy ze široké nabídky. Uvidíte, jak vaše nemovitosti prokouknou.

Nátěry fasád v Praze a okolí

Pokud bydlíte přímo v Praze nebo v okolí, snadno si sjednáte služby, které využívají nejmodernější způsoby. Praha nátěry fasád zaručují nejen rychlejší, ale o dost kvalitnější provedení. Stále častěji se využívají airless technologie (bezvzduchové), které stačí porovnat s nástřiky stlačeným vzduchem, abyste si všimli, že méně ukapává barva, kvalita je vyšší a nástřik se realizuje za kratší čas. K velkým plusům patří zvládnutí i velkých ploch během chvíle. Lze také počítat s nižší spotřebou barvy, což povede k úspoře finančních nákladů.