Pořádek musí být a je jedno, jestli ho udržujete doma, nebo na pracovišti. Každá věc by měla mít své stálé místo, které bude jen její. Zvláště důležité je to na dílně, kde pohozené nářadí může způsobit klidně i pracovní úraz. Proto do dílny rozhodně patří bytelné dílenské vybavení a kvalitní dílenský nábytek, s jejichž pomocí se bude pořádek udržovat více než dobře.

dílenský vozík

Špičková kvalita dílenského nábytku

Jednotný vzhled vaší firmě dodají ucelené řady dílenského nábytku ve špičkové kvalitě. Samozřejmostí je jeho bezpečnost, vysoká variabilita a jednoduché ovládání, které zajišťují vysoký komfort užívání nábytku ve všech typech průmyslových provozů. Výhodou je, že části nábytku jde snadno individuálně přizpůsobit a také kombinovat dle potřeby pracovníků.

Kovový nábytek vede

Mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější nábytek rozhodně patří kovové skříně různých rozměrů, které mají police či zásuvky pro uložení nářadí. Vyznačují se většinou precizním provedením, blokací vysunutí více zásuvek, centrálním zamykáním. Některé typy kovových skříní mají plechové nebo prosklené dveře, jiné mají místo nich roletu. Díky svému kvalitnímu zpracování a vysoké nosnosti se kovové skříně hodí i do náročných podmínek průmyslových provozů.

Dílenské vozíky pro domácnost i průmysl

Přímo pro pracoviště dílny jsou určené dílenské vozíky v robustní a odolné konstrukci, které bývají vybaveny zásuvkami i policemi. Většinou jsou díky větší mobilitě opatřeny otočnými kolečky s brzdou a madlem pro snadnou manipulaci po dílně. Dílenský vozík je užitečným pomocníkem pro jakoukoliv dílnu, protože bezpečně uschová veškeré nářadí a je snadno přemístitelný z místa na místo, díky čemuž je schopen zvýšit efektivitu práce. Své využití vozíky najdou při opravách, ve výrobě i v údržbě a fungovat mohou také jako pojízdné pracoviště

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.