Zahradní nábytek Mountfield

Mountfield, bezesporu největší prodejce zahradní techniky, prodává i zahradní nábytek. Za pár týdnů začíná nový rok a sním i již tradiční akce Kolo štěstí 2011.

Přesné podmínky zatím nebyly stanoveny, ale my vás již s předstihem provedeme zahradním nábytkem, který tento prodejce nabízí. Můžete si vybrat z těchto materiálů Švédská BOROVICE, Tropické MERANTI, Luxusní TEAK, Ušlechtilé BALAU nebo Elegantní WICKER.

Jaký materiál vybrat?

Pokud je vaším hlavním kritériem při výběru cena, vyberte si sestavu vyrobenou ze švédské borovice. Nemusíte se bát, že by tento materiál nebyl dostatečně kvalitní. Kvůli tomu byla na jeho výrobu použita právě borovice rostoucí na Skandinávském poloostrově, kde jsou drsné klimatické podmínky. Dřevo tak roste mnohem pomaleji a dosahuje tak vyšší pevnosti a odolnosti.

Když pro vás je důležité mít něco exkluzivního a vyjímečného doporučujeme zvolit tropické dřeviny. Výběr je dnes již široký a můžete si vybrat z mnoha různých dekorů. Toto dřevo roste v tropech, kde je vysoká vlhkost a teplota. Tím jsou předurčeny i jeho vlastnosti. Především dlouhá životnost a odolnost vůči dřevokaznému hmyzu.

U společnosti Mountfield lze všechny typy křesel, stolů a doplňků koupit samostatně. Vy si tak můžete sestavit zahradní nábytek na míru.

Doplňky zahradního nábytku

Každý asi jako první koupí potahy neboli polstry, aby bylo sezení příjemnější. Doporučujeme je koupit již přímo s nábytkem, protože jen tak máte zaručeno že budou přesně sedět na vaši velikost zahradního nábytku. Druhým velice doporučovaným doplňkem je slunečník, pokud nemáte zastřešenou pergolu. Obzvlášť za poledne dokáže být slunce velmi nepříjemné. A posledním doplňkem se kterým byste měli počítat jsou ochranné a ošetřovací prostředky, které zajistí dlouhou životnost vašeho nábytku.