Možná si říkáte, že vybrat nábytek, sanitu a další podstatné vybavení do koupelny není žádný složitý úkol. Ovšem pokud se budete zajímat o aktuální trendy a moderní prvky, zjistíte, že i koupelna, byť se jedná o malý prostor, vyžaduje cit při výběru všech elementů. Jedním z nich je také volba sprchového koutu anebo vany včetně příslušenství.

sprchový kout s vaničkou

Kout versus vana

Obojí mít většinou nemůžete, ale chcete-li spojit relaxace ve vodě se šetřením životního prostředí a peněz, pak je jasným favoritem chytře řešený sprchový kout s vaničkou 90×90, který patří mezi nejoblíbenější typy vůbec. A není se čemu divit – poskytuje veškerý komfort a zároveň všestranné využití. Velmi oblíbené je toto řešení u rodin s malými dětmi, kterým vyšší vanička postačí jako vana pro čvachtání anebo pro majitele čtyřnohých kamarádů, které ve vaničce jednoduše osprchují a doma mají stále čisto.

Sprchový kout může být kromě šikovné vaničky doplněn o masážní panel s mnoha tryskami a funkcemi pro odpočinek a masáž namožených svalů. Velmi oblíbené jsou modely sprchových boxů či koutů se sedátkem, které využijí senioři i lidé s pohybovými problémy.

Wellmall nabízí špičkové produkty

Pokud se chcete inspirovat, vytvořit si vlastní návrh nové koupelny anebo zkrátka pořídit cenově výhodné a dostupné vybavení pro svůj byt, prohlédněte si širokou nabídku na wellmall.cz. Tipy a akce na výrobky jsou neustále obměňovány a zaručí vám nákup kvalitních produktů za rozumnou cenu a navíc ve stylovém provedení, které si zamilujete. Splní totiž funkčnost a ještě bude dobře vypadat. Nezní to skvěle?

Pokud stále váháte, přesvědčte se sami, že Wellmall nabízí kvalitní sprchové kouty s vaničkami různých rozměrů a sami uvidíte, jak oblíbené tyto varianty jsou. Skvěle se hodí především do menších koupelen, kde vyplní roh a přitom nezaberou příliš místa. I malá vanička vám v kombinaci se správným příslušenstvím vynahradí klasickou vanu a poskytne zázemí, kde se dá relaxovat, odpočívat a přitom šetřit přírodu.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.