Vítejte ve světě chladniček AEG

lednička

Značka AEG patří mezi top lídry v oblasti inovací pro domácnost. Cílem nabízených produktů není pouze funkčnost, ale také ohled na design, jež neomrzí a zároveň vás technologicky nadchne i v budoucích letech. 130 let působení na trhu se projevilo na všech detailech jednotlivých produktů z dílny AEG. Tato značka vám garantuje, že čas strávený v kuchyni či koupelně bude maximálně příjemný a efektivní.

První elektrická chladnička AEG byla představena již v roce 1950 a způsobila obrovský převrat ve vybavení kuchyní. Vestavná lednice byla o dva roky později zasazena do nejmodernějších kuchyní té doby. Od té doby ušla lednička AEG velký kus cesty a dnes se představuje jako volně stojící či vestavěná varianta, popřípadě jako vinotéka pro milovníky vín i profesionální využití v restauracích a hotelech.

Když hledáte prostor pro pořádek v kuchyni

Lednice AEG se jeví jako ideální řešení pro organizaci potravin v chladu. Vybírat smíte třeba s chladniček s mrazicí přihrádkou, jež se hodí pro bleskové zmrazení potravin a zároveň svými rozměry do menších kuchyní a bytů. AEG si klade za cíl nabízet vybavení s nižší spotřebou díky úsporné třídě A plus a více. Pevné police ze skla v kombinaci z odolného plastu slibují dlouhé roky používání i snadnou údržbu. Designéři si pohráli také s vizuálem volně stojících chladniček, díky čemuž se snadněji čistí. Velké zastoupení dnes tvoří vestavné chladničky s energetickou úsporou a flexibilitou. Pokud tedy nechcete narušit design kuchyně a zároveň si dopřát každý den čerstvé potraviny, nabízí se rozměrově atraktivní vestavné chladničky s mrazicí přihrádkou i bez.

Monoklimatické modely lednice

AEG neustále pracuje na inovacích, jež zákazníkům přinesou radost a úsporu času. S dobou digitalizace přichází také nový trend vybavení ovládaného hlasem či snadnou manipulací přejetím prstu po dotykovém displeji. S novou monoklimatickou lednicí od AEG máte zajištěné rovnoměrné proudění vzduchu celou chladničkou. Díky tomu je zaručena stabilní teplota a vlhkost, díky čemuž lednice udrží všechny potraviny dlouhodobě čerstvé ve všech úrovních lednice.

Stylový prostor pro vaše archívy

Máte rádi výjimečné víno? Dáváte přednost vydařeným ročníkům? Pak si pořiďte vestavnou vinotékou od AEG. Decentní osvětlení vyzdvihne luxusní vína a navíc mu umožní odpočívat při té správné teplotě. Vinotéka je dnes již běžným, vkusným doplňkem domácnosti všech milovníků vín. AEG rozšiřuje svou nabídku vinoték poskytujících flexibilní prostor a uložení různých druhů vín. Překvapte své hosty a užijte si stolování s oblíbeným vínem na profesionální úrovni. AEG vás překvapí svými nápaditými modely spotřebičů nejen do kuchyně. Zároveň vám nabízí kompletní náhradní díly a příslušenství včetně servisní podpory a poradenství.