Nic se nevyrovná tomu, když po dlouhém a náročném pracovním dni složíte unavené tělo na pohodlnou sedačku. Často už ke spokojenosti víc nepotřebujete, možná ještě nějaký zajímavý televizní pořad. Problém nastane, když přijdete z práce unavení dva, ale místo na gauči je jen pro jednoho.

sedací souprava

Pohodlí pro vás oba

Příjemné a pohodlné společné lenošení poskytují například sedací soupravy do “U“. Každý se natáhnete na jednu stranu pohovky, mezi sebe si položíte tác s dobrým pitím a případně s nějakým drobným občerstvením a hezký večer může začít. Už žádné nazlobené pohledy ani hádky o místo, sedačky s dispozicí ve tvaru písmene „U“ poskytnou maximální pohodlí vám oběma.

Když se sejde větší společnost

Někdo posezení s partou přátel řeší spoustou polštářů poházených na zemi. Tenhle způsob sedí mladším ročníkům, padesátník už má trošku problém vstát ze země pokaždé, když se potřebuje projít. Nechme alternativní posezení bouřlivému mládí a vyberme něco pohodlnějšího: rohová sedací souprava je opravdu hodně oblíbená volba. Barevná rozmanitost, různé prostorové řešení, dispozice na levou i na pravou stranu, to vše je zárukou toho, že si vybere úplně každý. Můžete si pozvat přátele k příjemnému posezení, hovět si na ní ve dvou, hodí se i pro rodiny poněkud početnější.

Návštěva vás nezaskočí

Už žádné manévry, kam koho uložit, když se tchýně pozve na návštěvu. I tu nejnáročnější uspokojí pohodlná sedací souprava rozkládací, bude se jí na ní spát jako doma. Jediný problém, který pak nejspíš budete řešit, je ten, že se jí od vás nebude chtít odjet.

Jestli bydlíte v malém bytě, kde není místo pro zařízení samostatné ložnice, vybírejte z nabídky rozkládacích sedaček. Jednoduchá manipulace i dostatečné pohodlí na čas nahradí běžnou postel k vaší plné spokojenosti. Výhodou těchto sedacích souprav je i úložný prostor, kam během dne schováte lůžkoviny.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.