Tropico – největší český výrobce matrací

shutterstock.com

Probouzíte se ráno bez slastných pocitů naprostého odpočinku? Bolí vás často hlava a záda a cítíte se vyčerpaní? Pak vězte, že za všemi těmito problémy může být špatný spánek. Tento problém často souvisí s nevhodnou matrací. Dnes se podíváme na výrobce matrací Tropico a představíme si revoluční přístroj Ergo Check. Jak vám může pomoci?

Každému vyhovuje něco jiného, na to je třeba pamatovat i při nákupu matrace. Při jejím výběru byste určitě neměli dělat příliš velké kompromisy. Vaše tělo vám bude vděčné a vy budete moci poznat, co je to vydatný a energii dodávající spánek. Pamatujte, že spánkem trávíme skoro 1/3 života!

Zárukou kvality jsou matrace Tropico

Hledáte-li tip na osvědčené matrace, pak se nabízí v současné době největší český výrobce Tropico. V jeho nabídce naleznete různé typy matrací, a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Speciální kategorií jsou pak zdravotní matrace, matrace pro sportovce, nemocniční pacienty apod. Výrobce si je totiž vědom toho, že každé tělo potřebuje jinou oporu. Nabídka je proto tak široká, aby si každý mohl vybrat tu nejvhodnější.

Ideální matrace, zdroj: matracetropico.cz

Akce 1+1 zdarma se vyplatí

Pro ty, kteří momentálně o pořízení matrace uvažují, připravil výrobce akci 1+1 zdarma. Ta je vhodná především pro manželské páry, které si tak ve speciální nabídce mohou vybrat matrace do své manželské postele a výrazně ušetřit. Dokonce jsou respektovány i nároky manželských párů, které mají rozdílné požadavky na tvrdost. Jenže jak vlastně matraci vybírat? Málokdo bude kupovat matraci naslepo bez vyzkoušení, ale poznáte v prodejně, která je ta pravá? Nyní přichází na řadu přístroj Ergo Check.

Matrace Nina, zdroj: matracetropico.cz

Měření přístrojem Ergo Check

Zodpovědět výše zmíněnou otázku pomáhá unikátní přístroj Ergo Check. Ten dokáže zhodnotit, jakou matraci daný člověk potřebuje. Zabudovaná technologie ve speciální matraci umožňuje snímat tlak vyvíjený v poloze na zádech či třeba na boku, na břiše apod. Podle toho pak počítač vypočítá, kde musí mít dané tělo oporu a o jaké tuhosti.

Jestliže chcete, aby se vám při nákupu matrace dostalo plnohodnotného servisu, kdy se dočkáte i odborných rad, pak volte značku Tropico. Ta se díky vysoké kvalitě výrobků prosazuje i v zahraničí.

1 comment for “Tropico – největší český výrobce matrací

  1. Lucie Výborná
    10.10.2012 at 11:20

    Ergo Check je super, díky němu jsem vyřešila problémy s bolestí zad. Člověk subjektivně ten rozdíl mezi matracemi nepozná!

Comments are closed.