Elektrické topení, s kterým ušetříte

shutterstock.com

Také máte rádi hřejivé teplo domova, ale sami si ho v zimě nedopřejete, protože by vám nehorázně stouply účty za elektřinu? S tím může být jednou pro vždy konec. Díky modernímu systému vytápění německé firmy Thermotec můžete ušetřit až 50% za vytápění oproti starým elektrickým přímotopům. Vyplatí se změna i vám?

Thermotec, je německý výrobce, založený v roce 1998. Zdokonalil elektrické přímotopy tak, aby lépe využil jejich silných a slabých stránek. Nyní má v produktové řadě elektrické topení, které lze použít do všech místnosti v domě  včetně koupelny. Vyrábějí se v různých velikostech až do 158 cm a také příkonech až do 2450 W.

Jaký je princip úspor?

Elektrické přímotopy obecně patří k zařízením, které velmi efektivně využívají dodanou energii. Uvádí se, že jejich účinnost k poměru odebrané elektřiny se blíží 100% (prakticky veškerá dodaná energie se přemění na teplo). I přesto budete moci s topnými tělesy Thermotec šetřit a přitom mít doma teplo. Žádné kompromisy v komfortu a pohodlí.

Topení Thermotec totiž v porovnání s jinými srovnatelnými variantami vytápění dodané teplo využívá rovnoměrněji. Docíleno je toho především díky kombinaci vysoce výhřevného akumulačního jádra, které absorbuje teplo a dále rozvádí pomocí systému AeroFlow. Místnost tak vyhřívá rovnoměrněji a omezuje tak přetápění.

Princip systému AeroFlow, zdroj: topeni.cz

Akumulační jádro zajistí rovnoměrné vytápění

Jádro se nabíjí teplem jen po určitou dobu, ale hřát vydrží mnohem déle. Výrobce uvádí, že stačí 20 minut a topení hřeje celou hodinu! I když tak topení vypnete, budou elektrické topné panely Thermotec dále hřát. Je to zásadní rozdíl oproti jiným topným zařízením, která po vypnutí prakticky ihned přestanou hřát. Výrobce vycházel z podobného principu, na kterém fungují litinové radiátory. Teoreticky lze tak v dosáhnout až 50% úspory odbouráním přetápění vlivem špatné regulace klasický přímotopů.

Kde zjistíte více informací o topení Thermotec?

Důvodem navíc, proč si dopřát tento komfortní způsob vytápění je také třicetiletá záruka, kterou Thermotec poskytuje na své výrobky a současně také záruka bezúdržbovosti po celou dobu životnosti topných těles. Jestliže vás Thermotec systém vytápění zaujal, u nás ho je možno sehnat prostřednictvím specializovaného eshopu, které najdete na adrese www.topeni.cz