Světoznámý nábytek z IKEA

IKEA je světoznámou značkou kvalitního a líbivého nábytku za lákavé ceny. Bytové vybavení z IKEA najdeme ve spoustě domácností po celém světě. Proč zrovna IKEA dosáhla takového úspěchu?

Fenomén IKEA

Troufáme si tvrdit, že v české republice je jen málo domácností, kde by se nenašel nábytek IKEA. Výrobky této švédské firmy jsou celosvětově velmi oblíbené. IKEA přitom není jediným velkým výrobcem nábytku. Není ani nejstarší ani nejlevnější. V čem tedy spočívá úspěch IKEA?

Jak to dělá IKEA

Proč je IKEA značkou, o které se tolik mluví? Za svou poměrně krátkou existenci dokázala na celém světě aplikovat úspěšnou obchodní strategii a zaujmout významné místo na trhu bytových doplňků a nábytku. Hlavním faktorem úspěchu je odlišný přístup IKEA ke svým produktům. IKEA se snaží v lidech vzbuzovat kladný vztah k nábytku který prodává. Každý kus nábytku v IKEA tak má své jméno, často je doplněn jménem a fotografií designéra a krátkým příběhem o vzniku a funkci toho konkrétního kusu nábytku. Vysoká kvalita bytových doplňků IKEA je pak samozřejmostí.

2 comments for “Světoznámý nábytek z IKEA

  1. Nikola
    9.8.2010 at 15:50

    IKEA je nejlepsi obchod s nabytkem, vzdycky kdyz tam jdu tak musim neco koupit

  2. Fdfdsf
    4.10.2010 at 10:44

    IKEA uz neni co byvala ted uz tam chodi kazdej vseci maji vsecko z ikeii a stoji to za prd :((((

Comments are closed.