vestavěné skříně

Šatní skříně má doma prakticky každý. Pro někoho je řešením klasická skříň, kterou lze jednoduše přemístit podle potřeby. Ovšem většina lidí sází na kvalitní vestavěné skříně či šatny, s nimiž bydlení získává na atraktivitě a investičně roste. Pokud se ale rozhodnete pro vestavěnou skříň, pak je třeba volit správně. Na trhu samozřejmě najdete celou řadu dodavatelů vestavěných skříní a u mnohých vás pravděpodobně nemile překvapí cena.

Šetří místo, dělá pořádek

Vynikajícím kompromisem mezi cenou a kvalitou jsou pak dostupné vestavěné skříně, jež se dají použít do ložnice, dětského pokoje i chodby. Velkou předností je variabilita a snadná montáž dle jednoduchého a praktického video návodu.

Například vestavěné skříně do ložnice jsou ideálním způsobem, jak si dopřát pořádek v tomto často stísněném prostoru. Mnoho typizovaných prostor v panelových domech jsou navrženy tak, aby se do nich vešla pouze postel a skříň. Proto je skříň do ložnice skvělým řešením, protože uložíte nejen oblečení a sezónní obuv, ale také lůžkoviny, bytový textil či úklidovou výbavu. Vnitřek skříně si můžete sami navrhnout podle individuálních představ. Záleží pouze na vás, zda hledáte uspořádání s šuplíky, širokými policemi, dostatečně dlouhou šatní tyčí či různými přihrádkami a koši.

Nespornou výhodou je, že vestavěné skříně lze instalovat až ke stropu a využít tak často vyšší prostor, který u běžných skříní leží ladem. Určitě vás potěší i široký výběr čelních posuvných dveří, jež se dají opatřit zrcadlem, popřípadě ozdobnými prvky.

Šatna podle vašich představ

Jak by se vám líbilo, kdyby se doposud nevyužívaný prostor proměnil v šatnu? Vestavěná šatna na míru se skládá z jednotlivých sektorů bez čelních dveří. Prostor tak smíte vylepšit třeba zrcadlem, lenoškou a toaletním stolkem. Vaše soukromí, oblečení, šperky a osobní věci tak zůstanou skryty před zraky případných hostů a vy si uchováte pořádek přesně tak, jak jsme si vždy představovali.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.