Splňte si sen a pořiďte si šatnu

vestavěné skříně

Šatní skříně má doma prakticky každý. Pro někoho je řešením klasická skříň, kterou lze jednoduše přemístit podle potřeby. Ovšem většina lidí sází na kvalitní vestavěné skříně či šatny, s nimiž bydlení získává na atraktivitě a investičně roste. Pokud se ale rozhodnete pro vestavěnou skříň, pak je třeba volit správně. Na trhu samozřejmě najdete celou řadu dodavatelů vestavěných skříní a u mnohých vás pravděpodobně nemile překvapí cena.

Šetří místo, dělá pořádek

Vynikajícím kompromisem mezi cenou a kvalitou jsou pak dostupné vestavěné skříně, jež se dají použít do ložnice, dětského pokoje i chodby. Velkou předností je variabilita a snadná montáž dle jednoduchého a praktického video návodu.

Například vestavěné skříně do ložnice jsou ideálním způsobem, jak si dopřát pořádek v tomto často stísněném prostoru. Mnoho typizovaných prostor v panelových domech jsou navrženy tak, aby se do nich vešla pouze postel a skříň. Proto je skříň do ložnice skvělým řešením, protože uložíte nejen oblečení a sezónní obuv, ale také lůžkoviny, bytový textil či úklidovou výbavu. Vnitřek skříně si můžete sami navrhnout podle individuálních představ. Záleží pouze na vás, zda hledáte uspořádání s šuplíky, širokými policemi, dostatečně dlouhou šatní tyčí či různými přihrádkami a koši.

Nespornou výhodou je, že vestavěné skříně lze instalovat až ke stropu a využít tak často vyšší prostor, který u běžných skříní leží ladem. Určitě vás potěší i široký výběr čelních posuvných dveří, jež se dají opatřit zrcadlem, popřípadě ozdobnými prvky.

Šatna podle vašich představ

Jak by se vám líbilo, kdyby se doposud nevyužívaný prostor proměnil v šatnu? Vestavěná šatna na míru se skládá z jednotlivých sektorů bez čelních dveří. Prostor tak smíte vylepšit třeba zrcadlem, lenoškou a toaletním stolkem. Vaše soukromí, oblečení, šperky a osobní věci tak zůstanou skryty před zraky případných hostů a vy si uchováte pořádek přesně tak, jak jsme si vždy představovali.