Skříňové sklopné postele

shutterstock.com

shutterstock.com

Už jste slyšeli o skříňových sklopných postelích? Ušetří spoustu prostoru, což se hodí hlavně v menších bytech a přesto neuberou nic na uživatelském komfortu. Navíc se na tuzemském trhu nenachází v nijak přemrštěných cenových relacích.

Jednoduchá manipulace a velký výběr

Postel, která přes den vypadá jako skříň, to je úkaz známý hlavně z historických filmů. V současné době se ale tato věc znovu vrací do módy, na českém trhu si můžete vybrat hned z několika set různých odstínů dřeva.

Podívejte se na atraktivní postele z masivu

A určitě se není čeho bát, že postel nezvládnete vrátit do původní polohy nebo dokonce sklopit tak, aby se na ní dala strávit noc. Celý sklápěcí mechanismus je totiž tvořený silnými pružinami usnadňujícími celý tento proces, který rozhodně není nad síly průměrného člověka. A kromě toho, silné pružiny rovná se i velice dlouhá životnost celého systému.

Sklopná postel je velmi kvalitní

Rozhodně nejde o žádnou provizorní náhražku klasické postele. Skříňová sklopná postel je naprosto ekvivalentní standardnímu lůžku. Obrovská úspora místa se zde skutečně snoubí se zdravým spánkem, takže co více si ještě můžeme přát?

Úspora místa především

Už žádný rozkládací gauč. Skříňové sklopné postele jsou naprosto ideální pro malé byty, kterým mohou ušetřit navíc i několik metrů čtverečních obytného prostoru. Hlavně v garsoniérách, ale i v bytech typu 1+1 najdou tyto typy postelí maximálního uplatnění. Po zaklopení si žádná vaše návštěva ani v nejmenším nevšimne, že jde vlastně o zaklopenou postel, dokud se třeba Vy sami žertem nezmíníte.

A co cena?

Cena skříňových sklopných postelí je odvislá hlavně od jejich rozměrů. Kromě jednolůžka si totiž můžete pořídit i dvojlůžko, které může samozřejmě alternovat i jako manželské postele. Cena klasického jednolůžka se pohybuje zhruba od osmi tisíc korun výše, nejlevnější dvoulůžko je o pár tisíc korun dražší. Pořídit si samozřejmě můžete i velmi luxusní kousky, tehdy si ale připravte třeba i třicet tisíc korun.

Máte doma skříňovou postel nebo o ni uvažujete? Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky, napište nám v komentářích. Zprostředkujeme vám odpověď přímo od prodejce.

3 comments for “Skříňové sklopné postele

 1. peg
  10.1.2013 at 10:50

  Zajímavý nápad, jsem nevedela že něco takového existuje :-)

 2. miki
  23.1.2013 at 11:44

  Nechtelo by se mi to porad skladat a rozkladat kazdy den

 3. Gutwaldova
  16.2.2014 at 12:51

  Ta cena je uvedenena i s matraci?? A kde se da takova postel koupit??

Comments are closed.