Rustikální nábytek není minulostí!

V poslední době se začal rustikální nábytek opět vracet do módy. Lidé začínají vyhledávat kvalitu a poctivé ruční zpracování. Můžete zvolit pouze sedací soupravu nebo kompletní vybavení celé místnosti rustikálním nábytkem.

Co je rustikální nábytek?

Rustikální nábytek se vyznačuje kvalitním zpracováním z masivního dřeva. Můžete si zvolit například masivní koženou sedačku, která patří v každém interiéru k nejdůležitějšímu prvku. Pokud se vám tento styl bude líbit, lze si v rustikálním stylu zařídit celou místnost. Záleží jen na vašich preferencích. Životnost rustikálního nábytku je velmi dlouhá, a proto se často prodává i jako použitý.

Koupit nový nebo použitý rustikální nábytek?

Záleží na vašich preferencích a finančních možnostech. Samozřejmě, že použitý nábytek bývá výrazně levnější pokud se nejedná o historický kousek. Většina použitého nábytku se dováží ze zahraničí (zejména Holandska). Existují u nás specializované firmy, které vám pomohou s výběrem dle fotografií a zajistí následný dovoz. Před předáním vám sedací soupravu vyčistí a naimpregnují, aby dlouho vydržela. Tuto impregnaci pak doporučujeme v pravidelných intervalech opakovat.

Fotogalerie rustikálního nábytku

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s bazar nábytku fotogalerii rustikálního nábytku – stoly a židle, stěny a ložnice, sedací soupravy, komody a vitríny a rustikální doplňky.

(placená inzerce)