dřevěná okna

Člověk někdy hledá odhodlání se pustit do něčeho nového, co mu přinese užitek. Patří sem i rozsáhlé rekonstrukce, kterých se nemusíte obávat, když si předem zjistíte dostatek potřebných informací. Opravy domu si kladou jasný cíl, potěšit vás moderními, pěknými, útulnými a novými prostory. 

Průběh rekonstrukce bez nejčastějších chyb

Před začátkem rekonstrukce se zaměřte na potřeby jednotlivých osob, které zde budou bydlet. Příliš reprezentativní design na nikoho neudělá dojem, budou se tu cítit jako na návštěvě, a ne jako doma. Změny by měly maximálně vyhovovat. Pravda, někdy nepůjde vše realizovat najednou, ale řešením jsou plány i na několik let dopředu. Stoprocentně pomůže podrobný projekt s kalkulací, protože v opačném případě byste ztratili přehled a stále nakupovali něco navíc, což nepatří k žádoucím činnostem. Počítejte však s překročením stanovené ceny do maximálně deseti procent, jde o běžnou praxi. Sepisujte si i zdánlivě nepodstatné detaily, kolik vypínačů pořídíte, kolik zásuvek, lamp, světel, jaké dveře venkovní, vnitřní a na balkóny. 

Hodně záleží na řemeslnících. Nejideálnější je, když vám je doporučí známý, který má s nimi osobní zkušenosti. Jinak sledujte recenze na internetu, kde ostatní líčí nespokojenost a spokojenost s realizovanými projekty. Zapomeňte na přílišné šetření na materiálu, pokud by to bylo na úkor kvality. Ušetříte během sezónních výprodejů a při množstevních slevách od ověřených výrobců. 

Vyměněná okna vás maximálně potěší

U oken se rozhodně vyplatí výměna starých za nové. Možná jde o větší investici, když v domě máte více kusů, ale peníze se vám brzy vrátí v podobě úspor za vydané energie. Pocítíte komfort v prostředí, kde se budete často vyskytovat. Z bytu neunikne takové množství tepla. Výborná tepelná a zvuková izolace charakterizuje moderní plastová okna, která se bez problémů používají i desítky let. Byt se díky oknům báječně utěsní, pochopitelně záleží na dobrém seřízení a namontování. Dopřát si lze nejrůznější vychytávky, hodit se bude třeba balkónová pojistka jako ochrana před náhlým otevřením a přibouchnutím. 

Eurookna z českého dřeva se moří i v místě uzavřených spojů a jednoduše se ovládají. Klasiku zastupují dřevěná okna a využijete je na místech, kde preferujete přírodní vzhled. Stávající okna přeměřte a zeptejte se na orientační cenu.

Potřebujete poradit s okny nebo dveřmi od odborníků? Kdykoliv se obraťte na zkušené zaměstnance z firmy JIS, kteří vám ochotně odpoví na všechny dotazy. Výrobou oken se zabývají v naší republice od roku 1991, za dobu svého fungování nasbírali bohaté zkušenosti při realizacích. S výběrem a domluvou zakázky začněte nejlépe již během zimy, aby vás během jarní a letní sezóny nepřekvapila přílišná vytíženost řemeslníků.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.