Obraz na plátně

Máte na vaší zdi v obývacím pokoji volné místo, které byste rádi zaplnili? Nebo přemýšlíte nad vhodným dárkem pro někoho z vašich blízkých? Jedním z nejlepších způsobů, který si získává stále větší popularitu, jsou obrazy na plátně. Nejde však o olejomalby starých mistrů, ale o obrazy zhotovené z vašich fotografií, které jsou pomocí nejmodernějších technologií přeneseny na plátno a vytváří tak úžasný dekorační předmět. Níže najdete několik důvodů, proč jsou mezi lidmi tak oblíbené.

Univerzální a všestranný styl

Obraz na plátně je klasický a nadčasový, díky čemuž se přirozeně hodí k jakémukoli bytovému designu. Znamená to také, že na zdi vašeho pokoje bude vypadat skvěle po celá léta, bez ohledu na to jak se v budoucnosti změní váš vkus nebo móda v interiérovém designu.

Žádné odlesky

Fotografie zarámované za sklem nebo vytištěné na lesklý papír mohou vypadat úchvatně, ale v místnostech se spoustou světla – ať už je přirozené nebo umělé – může jejich lesklý povrch způsobit odlesky a odrazy, které brání divákovi vidět fotografii tak, jak byla zamýšlena. Obrazy na plátně mají naopak matný povrch díky textuře plátna, což znamená, že i v jasně osvětlených místnostech uvidíte obraz perfektně ze všech úhlů.

Foto obrazy jsou přátelské k vašemu rozpočtu

Jednou z nejoceňovanějších výhod tisku na plátno je cenová dostupnost. Cena foto obrazů je často mnohem nižší než u papírových fotografií stejné velikosti. Kvalita a trvanlivost je přitom nesrovnatelná.

Obraz vytištěný na plátno vydrží věky

Tisk na plátno vypadá nejen mnohem lépe, ale také mnohem déle vydrží. Výrobci pigmentů, které se při tisku používají, udávají barevnou stálost i více než 100 let. Pokud je plátno ošetřeno navíc ještě speciálním bezbarvým lakem, vydrží barvy ještě mnohem déle.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.