klimatizace Panasonic

Klimatizace se v horkých letních dnech, které jsou pro dnešní dobu typické, rozhodně hodí. Proto se nedivíme, že i vy uvažujete nad jejím pořízením. Abyste koupili takovou, která vám bude dobře sloužit, přinášíme vám tipy na 3 značky, s jejichž klimatizacemi nešlápnete vedle.

Značka Samsung hraje na tichost

Samsung je celosvětově proslulá značka elektroniky a příslušenství. A aby si udržela svůj status, neustále vyvíjí a doplňuje své portfolio o novinkami nabušené produkty. Klimatizace Samsung není výjimkou. S jejím pořízením se vám do ruky dostane jedna z nejtišších klimatizací, které dnes lze na trhu koupit. Pokud chcete to nejlepší, určitě sáhněte po klimatizaci Wind-Free, která chladí bez toho, aniž by v interiéru vznikal průvan. A co je ještě na těchto klimatizacích skvělé? Jsou velmi tiché! Ta nejtišší má hlučnost pouhých 16 db!

Klimatizace Panasonic dokáží odstranit většinu bakterií a virů

Ani klimatizace Panasonic vás nezklame. I tady najdete dostupnou řadu kvalitních klimatizací, stejně jako exkluzivní produkty. Například modely FZ se nabízí za velmi dobrou cenu, přitom jsou to vysoce kvalitní klimatizace s filtrem pro čistý vzduch. Za velmi exkluzivní produkt je považovaná klimatizaci Ethera 7,1 kW. Vyniká jemným suchým chlazením a systém čištění vzduchu je účinný proti 99 % plísní, virů, bakterií i pylových alergenů.

S klimatizací Daikin ušetříte energii

Poslední značku, za kterou se rozhodně postavíme, je Daikin. Klimatizace Daikin můžete sehnat v levné i velmi drahé kategorii. Možná vám postačí klimatizace Daikin Sensira, která je designově perfektní, má dokonalý filtrační systém i online řídící jednotku. Vyniká velmi nízkou spotřebou energie a díky 3 různým filtračním systémům budete mít doma maximálně čistý vzduch.

Tak co, inspirovali jsme vás? S kvalitní klimatizací můžete prožít dokonalé léto i doma!

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.