Představujeme obchod TapetyShop.cz

Zdají se vám vaše stěny prázdné a hledáte čím by to šlo změnit? Znáte samolepky na zeď? Vyzkoušejte je také!

Samolepky na zeď nejsou nic jiného než samolepicí dekorace. Můžete tak snadno změnit váš pokoj během pár minut. Vyrábí se ze speciální fólie, která má na jedné straně vrstvu lepidla. Odpadá tak práce s lepidlem a při lepení si vystačíte jen s trochou zručnosti a malým hadříkem na vyhlazení.

Na trhu jsou k dispozici plnobarevné samolepky nebo jednobarevné samolepky. Obchod TapetyShop.cz se zaměřuje na jednobarevné motivy, případně motivy složené z různých jednobarevných samolepek.

Obchod TapetyShop.cz

Obchod vznikl v minulém roce a postupně se stále více prosazuje na českém trhu díky originálním motivům za dostupné ceny. V současné době máte na výběr více než 50 motivů a u každého si můžete zvolit z několika barev a velikostí. V nabídce jsou dva druhy motivů:

  • motivy typu udělej si sám – například mezi nejpopulárnější patří samolepky bubliny. Je to dáno díky tomu, že tento motiv si můžete nalepit dle vaší fantazie. Vy dostanete jen sadu koleček, které si nalepíte dle vlastní fantazie!
  • hotové motivy – u těchto motivů nemusíte přemýšlet, jak je nalepit – tyto tapety na zeď jsou již připraveny ke snadnému lepení.

A jaké jsou ceny samolepek na zeď?

Samolepky na zeď jsou cenově dostupné pro každého. Výhodou je, že k lepení již nepotřebujete žádné další vybavení. Dekorace na zeď jsou tak jedny z nejlevnějších způsobů výzdoby vašich zdí. Samolepky koupíte již od 140Kč!