Představujeme developera JRD.cz

V dnešním článku se blíže podíváme na developera JRD a jeho projekty.

Mezi jeho klienty patří především lidé, kteří vyhledávají kvalitní bydlení za odpovídající cenu. Specializuje se především na luxusní byty v bytových vilách v hezkém prostředí s dobrou dostupností do centra Prahy. Mezi největší přednosti patří využívání moderních způsobů výstavby s ohledem na energetické úspory. Stavby jsou tedy zařazeny do kategorie nízkoenergetické domy a některé splňují i kritéria pro zařazení do kategorie pasivní domy.

V současné době probíhá výstavba v Praze – Střašnicích a Měcholupech. V přípravě jsou lokality Prokopské údolí, Malešice a Hloubětín. Podívejte se na novostavby Praha a byty Praha.

Pro zájemce nabízí byt na zkoušku, kde se můžete seznámit s principy a zásadami, které při stavbě dodržují. Základem je kvalitní zateplení, odhlučnění a řízené větrání. Tím je dosaženo značného snížení nákladů na topení a úklid. Dle zkušeností může úspora dosahovat až 75% v porovnání s běžnou stavbou. Tyto čísla jsou ověřené stovkami spokojených majitelů nových bytů.

Tyto technologie budou brzy považovány za samozřejmost, protože od roku 2020 bude zakázána výstavba bytů, které nebudou splňovat pasivní standardy (dle směrnice 2010/31/EU). Vy můžete již nyní bydlet v bytě s technologiemi 21. století!

Stručně o společnosti JRD s. r. o.

Společnost byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. Tím získala značnou výhodu oproti konkurenci a náskok několik let. Za mnohé stavby dostala ocenění za ekologický přínos. Je členem Centra pasivního domu a České rady pro šetrné budovy. Do současnosti zrealizovali 10 projektů.