Nový člen rodiny vyžaduje lásku, péči, pravidelné venčení i kvalitní zázemí, které jasně vymezí jeho teritorium a poskytne mu přístřeší v případě, že zůstane samo doma, bude potrestáno či se ukrývat před strachem z bouřky. Proto je potřeba nákup pelíšku důkladně promyslet, aby byl dostatečně prostorný, i když štěně vyroste do větších rozměrů.

pelíšky pro psy

Kam jej umístit?

Pelíšky pro psy zahrnují varianty pro malé nebojácné psíky i velká náročná plemena. Nezapomínejte, že při nákupu pelíšku máte volit vždy větší model, protože pejsek vyroste a potřebuje mít na své podušce dostatek místa. Prozatím prostor v pelechu vyplňte hřejivou dekou, hračkami a nechte kousek místa i na pamlsky. Je-li štěně teprve pár dní doma, můžete podle osvědčených rad umístit pod deku budík připomínající tlukot srdce. Tento zvuk pejsky uklidňuje. V neposlední řadě se musíte správně rozhodnout, kam pelíšky pro psy umístíte, aby měl čtyřnohý kamarád klid na spánek i odpočinek.

Jestliže máte doma kazisvěta, pořiďte mi místo pelíšku rovnou podložku anebo měkkou matraci s pratelným potahem. Malá plemena zase ocení pelíšky pro psy se zvýšeným okrajem, popřípadě vyjímatelnou poduškou. Kromě barvy máte na výběr i ze široké škály materiálových variant, díky čemuž najdete ideální model pelechu pro váš interiér. Spokojený bude pes i vy, protože váš interiér ozdobí zajímavý prvek.

Levné i luxusní pelechy

V nabídce nechybí ani levné varianty a též luxusní pelechy s propracovanými detaily. Kromě pelechu vám nesmí chybět deka s širokými možnostmi využití. Oceníte ji na výletech, návštěvách i v autě. Jestliže váš pejsek v novém pelíšku nechce spát, dejte dovnitř kus látky, ručníku či deky, která je jeho a voní těmi správnými pachy. Nákup výbavy pro pejska poslouží i kočičímu kamarádovi, přestože šelmy raději spí na tvrdším povrchu. Najděte si správný pelech, jenž potěší vašeho psího člena rodiny – odměnou vám bude jeho radostný pohled!

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.