Podlaha na celý život

Výběr ideální podlahy je individuální záležitostí vyplývající z představ klienta, který volí konkrétní řešení s ohledem na cenu, materiál a jeho vlastnosti. Jste-li v tomto ohledu laiky, vyplatí se poradit s odborníky! Podlaha musí vydržet celá léta, zajistit pohodlnou chůzi a také lahodit vašemu oku. Kvalita je na prvním místě, neboť ji vystavujete vlastní zátěži a mnohdy také okolním vlivům počasí.

dřevěné podlahy

Dřevo nikdy neomrzí

V oblasti podlahových krytin se pracuje s mnoha materiály. V žebříčku oblíbenosti se na předních příčkách stále drží tradiční dřevěné podlahy. Mají neotřelý půvab a spoustu užitečných vlastností. Snadno je sladíte s jakýmkoliv stylem nábytku a ostatním příslušenstvím v domácnosti. Jsou přirozeně krásné, pomocí laků a vosků můžete jejich vzhled ještě oživit a navíc máte možnost vybrat si z poctivého množství variant dřevin, odstínů i rýhování. Dřevěné podlahy České Budějovice pracují pouze s kvalitním a odolným dřevem, které snese vysokou zátěž a garantuje dlouhou životnost.

S vinylovou podlahou nešlápnete vedle

Poměrně žádané jsou vinylové podlahy vznikající vrstvením více druhů materiálů na sebe. Mají výborné izolační vlastnosti, snadno se udržují a zachovávají stálost barvy i tvaru. V konečném důsledku mohou zevnějškem připomínat dřevo, dlažbu nebo kov. Vinylové podlahy České Budějovice můžete kombinovat s podlahovým topením, jsou protiskluzové a odolné mechanickým vlivům. K dispozici máte spoustu typů a designů.

Nabídka zná vaše požadavky

Pestrá nabídka umožňuje výběr kvalitního povrchu všem typům klientů. Podlahy České Budějovice vám poskytnou rady i zkušenosti nasbírané dlouholetou praxí v oboru. Prohlédnout si můžete současné novinky, ceník pokládky a také zboží v akci. Nechejte si vybrané zboží doručit a vytvořte si doma nebo v práci komfortnější prostředí, kam se budete rádi vracet!