Od perleťových dárkových krabiček po krabice na stěhování

zdroj: paketo.cz

zdroj: paketo.cz

Stejně jako se říká, že šaty dělají člověka, správný dárek se neobejde bez vhodného zabalení. Umocňuje moment překvapení a přináší radost z rozbalování. Právě perleťové dárkové krabičky mohou být to pravé!  Tuto a další nabídku vám přináší e-shop s obalovými materiály a krabicemi Paketo.cz.

Perleťové dárkové krabičky

Krabičky jsou vyrobeny z velmi elegantního perleťového papíru v barvách červené a stříbrné a zlaté. Krabičky na šperky, hodinky, dárkové pukačky neboli čočky, všechny tyto typy v několika rozměrových řadách si můžete zakoupit nejen na balení vánočních dárků. Materiál, ze kterého jsou krabičky vyrobeny, je velmi lehký, takže není problém posílat takto zabalené dárky i poštou. Svojí univerzálností jsou vhodné i pro jiné slavnostní příležitosti. Mohou sloužit i pro malý dar, který se dává při narozeninách, svatbách či výročích pro pozvané.

Dárkové krabice rozličných rozměrů, zdroj: paketo.cz

Dárkové krabice rozličných rozměrů, zdroj: paketo.cz

A co další druhy dárkových obalů?

Krabice na víno, krabice na výslužky nebo papírové tašky. I tyto druhy dárkových obalů na paketo.cz mají. Na výběr je mnoho druhů a barev. Vybere si každý. Cenové relace jsou příznivé. Dokonce poskytují i množstevní slevy při větším odběru, takže pokud máte velkou rodinu, můžete i něco ušetřit. Pro některé dary se hodí speciální krabička, pro jiné dárková taška, ale nesmíme zapomínat i na klasické balení do dárkového balícího papíru. Máte tak větší variabilitu a můžete improvizovat, pokud zapomenete koupit vhodný obal.

Potřebujete zabalit věci pro stěhování?

Tímto nabídka obalových materiálů nekončí. Zasíláte zboží poštou nebo se stěhujete? Sháníte velké krabice? Určitě by se vám mohla hodit i bublinková fólie, která tlumí nárazy a tím chrání přepravované zboží. Nebo dřevitá vlna, která je levnější variantou fixace. Její použití je jak funkční, tak dekorační. V krabici s vínem působí dřevitá vlna velmi vzhledně a má i ochrannou funkci láhve.

Pokud byste si nevybrali rozměr, dokážou vám odborníci na www.paketo.cz vyrobit krabičku přímo na míru vašemu produktu. Stačí je kontaktovat na bezplatné zelené lince 800 990 100. Ochotně vám poradí a nabídnou řešení na zakázku.

Stěhování bude mnohem jednodušší, pokud budete mít připravený vhodný obalový materiál. Nábytek a jiné bytové doplňky, které se nevlezou do krabic je možné obalit bublinkovou nebo flex folií a dosáhnout tak zvýšení jejich ochrany při stěhování.

Stěhování může být zábava, zdroj: shutterstock.com

Stěhování může být zábava, zdroj: shutterstock.com

Dlouhodobě uložit nepotřebné věci?

Každý z nás to jistě zná, jak roky přibývají, nahromadí se spousta věcí, které je nám líto jen tak vyhodit. Jsou s nimi spojeny vzpomínky na dětství nebo mohou být někdy v budoucnu využity. Vyvstává tedy otázka, jak je co nejefektivněji uskladnit? Jedním z řešení jsou papírové krabice, které můžete buď vzít u nejbližšího supermarketu nebo koupit. Tyto krabice se pak dají snadno naplnit a poskládat na sebe.

Nezapomeňte je však popsat, ať při hledání věcí máte přehled, kde je co uloženo. Dávejte pozor na místo, kde tyto krabice uskladníte. Poskytují vynikají ochranu před prachem a světlem, ale už horší před vlhkostí. V tom případě je vhodné najít lepší místo nebo je alespoň obalit do fólie.