pojištění bytu

Pravda, majetek možná není to nejcennější v našich životech, ale na druhou stranu, přijít bychom o něj určitě nechtěli. Na rizika není třeba čekat, ale lepší je se proti nim pečlivě obrnit a pomoci s tím jistě může i vhodně navolená pojistka. Pak už zloději nebo vytopení bytu nebudou taková pohroma, jako dříve. Škody se musí samozřejmě odklidit, je třeba možná nějaký čas bydlet i jinde, ale s částkou získanou za pojistnou událost bude další život podstatně příjemnější.

Domov v bezpečí, a to klidně už za pár minut vašeho času

Žádné starosti! A nepotřebujete k tomu celodenní jednání, protože pojištění bytu je možné sjednat jednoduše přes internet. Stačí k tomu znát jeho výměru v metrech čtverečních, nic více a nic méně. Pojistit samozřejmě lze i byt, který trvale neobýváte, třeba jej využíváte jako víkendový. Totéž platí pro byty pronajaté, už jen proto, že nájemníka si nemůžete ve větším rozsahu prověřit a vždy je to tak trochu sázka do loterie. Je pak lepší mít klid než řešit problémy s naštvanými sousedy. Pronájem bytu totiž není vždy zcela snadná záležitost a kdo něco podobného zažil, dá nám jistě zapravdu. 

pojištění bytu online

Pojistíte garsonku i stometrový byt, tohle totiž nehraje roli

V principu – pojištění bytu online se může vztahovat jak na bytový dům na venkově, tak i na klasický panelák českého maloměsta. Není totiž důležité, kolik metrů vlastně váš byt má. Od toho se bude pouze odvíjet částka, kterou meziročně za pojištění zaplatíte. Nehraje roli, jestli jste třeba v záplavové oblasti nebo v místech, kde je kriminalita poněkud vyšší než jinde. Vliv na ceník má pouze výměra, nic dalšího. Nemusíte se tak zbytečně stresovat, že z nějakého důvodu zaplatíte víc než někdo jiný z vašeho města. 

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.