Přírodní kámen opracovaný pro použití v interiéru a exteriéru se těší neustále rostoucí oblibě – a není to jen pro jeho unikátní a jedinečný vzhled, ale především perfektní vlastnosti, mezi které patří mrazuvzdornost, odolnost vůči okolním vlivům a dlouhá životnost. Díky všestrannému využití jej můžete použít pro zkrášlení fasády, plotu anebo zídek a stěn. Dosáhnete tak luxusního vzhledu domu či chaty a přiblížíte se kousek blíže k přírodě.

obkladový kámen

Moderní design zaručen

Vzhledem k dostupné ceně je obkladový kámen jasnou volbou při rekonstrukci postarších domů či budov, ale skvěle ladí s minimalistickým designem moderních staveb. Před vámi stojí jediná volba a to je výběr barvy nebo kombinace barev. Přírodní obkladový kámen je nadčasový a zároveň lehce použitelný pro jakýkoliv prostor. Neslevujte ze svých nápadů a obložte si třeba venkovní krb nebo jezírko. Odolný a stálobarevný kámen využijete i při interiérových úpravách. Slouží jako jedinečná dekorace stěny, krbu, schodů či koupelen.

Obkládání kamenem se stává stále větším trendem, protože jeho použití je snadné a vzhled naprosto originální. Obklad kamenem dokáže oživit vchod domu, dokonale doplňuje dřevo nebo sklo a uvnitř místností zaručuje nádech skutečného luxusu. Velmi populární jsou rovněž obkladové pásky, které se prodávají v určitých rozměrech a slibují pohodlnou instalaci uvnitř i vně domu.

Obkladové pásky z travertinu

Rozhodli jste se pro variantu kamenných pásků? Pak si vyberte z mnoha barev i rozměrů. Obkladové pásky na fasádu vypadají vždy originálně. To je zaručeno tím, že každý pásek je unikátní a perfektně kopíruje přírodní kámen v přírodě. Obkladové pásky jsou často vyrobené z travertinu a mohou obsahovat i třpytivé částečky křemene. Zamilujete si jeho barvu, neotřelý vzhled a nekonečnou možnost kombinací a barevných variant, které vám přináší.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.