Trpíte na alergie, astma nebo ekzémy? Nedávno vznikl nový internetový obchod prodávající výrobky na zmírnění negativních vlivů působících na alergie.

Internetový projekt Snadnýživot.cz přináší nástroje pro prevenci, zmírňování a řešení potíží způsobených alergiemi, astmatem a atopickým ekzémem, na stánkách naleznete nejen informace o všech potížích, ale také ověřené produkty s patřičnou certifikací doporučované odborníky. Dále na základě zkušeností a ve spolupráci s odborníky jsou vyvíjeny nové produkty, které budou uvedeny na trh v roce 2011.

Snadný život přináší prevenci, zmírnění a řešení pro alergie, astma a ekzémy

Jedním z aspektů zdravého života je kvalita ovzduší dýchaného v interiérech, zde totiž trávíme kolem 90% dne. Proto přinášíme zvlhčovače vzduchu a čističky vzduchu nejen pro alergiky, astmatiky a ekzematiky, ale také jako nástroj prevence dýchacích a zdravotních potíží.

Další pozornost by měla směřovat k hygieně lůžka a eliminaci roztočů. Přinášíme speciální antialergenní povlaky na polštáře, přikrývky a matrace z patentované tkaniny proti roztočům, která díky své unikátní technologii tkaní neumožní roztočům přežití a přitom zajišťuje optimální prodyšnost.

Podcenění péče o pokožku a nevhodné použití přípravků může vést ke kožním problémům, předcházet jim či je eliminovat můžete s přírodními prostředky péče o pokožku například Organic a Sonett bez jakýchkoliv chemikálií. Stejně tak přírodní prací prostředky bez chemikálií a parfumace mají pozitivní dopad na pokožku. Zapomenout se nesmí na šetrnost k nejcitlivější, tedy dětské pokožce s dětskými ekologickými plenkami Moltex. Veškeré produkty jsou také ohleduplné k životnímu prostředí.

Vodní vysavače pro alergiky přináší skvělou čistotu včetně výstupního vzduchu, a to na úrovni operačního sálu. Přístroje jsou také oceněny certifikátem Britskou nadací pro alergiky.

Zejména v letních měsících je vhodné používat sítě proti hmyzu a pylu, které díky výrobě ze speciálních vláken garantují zachycení podstatného množství pylu a jsou jednoduché k aplikaci na okenní rám.

Snadný život také přináší kompresorové inhalátory a ultrazvukové inhalátory zejména v kompaktních rozměrech pro snadnou přenositelnost jako cestovní balení, a to i v edici inhalátory pro děti.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.