Nový obchod Snadný život

Trpíte na alergie, astma nebo ekzémy? Nedávno vznikl nový internetový obchod prodávající výrobky na zmírnění negativních vlivů působících na alergie.

Internetový projekt Snadnýživot.cz přináší nástroje pro prevenci, zmírňování a řešení potíží způsobených alergiemi, astmatem a atopickým ekzémem, na stánkách naleznete nejen informace o všech potížích, ale také ověřené produkty s patřičnou certifikací doporučované odborníky. Dále na základě zkušeností a ve spolupráci s odborníky jsou vyvíjeny nové produkty, které budou uvedeny na trh v roce 2011.

Snadný život přináší prevenci, zmírnění a řešení pro alergie, astma a ekzémy

Jedním z aspektů zdravého života je kvalita ovzduší dýchaného v interiérech, zde totiž trávíme kolem 90% dne. Proto přinášíme zvlhčovače vzduchu a čističky vzduchu nejen pro alergiky, astmatiky a ekzematiky, ale také jako nástroj prevence dýchacích a zdravotních potíží.

Další pozornost by měla směřovat k hygieně lůžka a eliminaci roztočů. Přinášíme speciální antialergenní povlaky na polštáře, přikrývky a matrace z patentované tkaniny proti roztočům, která díky své unikátní technologii tkaní neumožní roztočům přežití a přitom zajišťuje optimální prodyšnost.

Podcenění péče o pokožku a nevhodné použití přípravků může vést ke kožním problémům, předcházet jim či je eliminovat můžete s přírodními prostředky péče o pokožku například Organic a Sonett bez jakýchkoliv chemikálií. Stejně tak přírodní prací prostředky bez chemikálií a parfumace mají pozitivní dopad na pokožku. Zapomenout se nesmí na šetrnost k nejcitlivější, tedy dětské pokožce s dětskými ekologickými plenkami Moltex. Veškeré produkty jsou také ohleduplné k životnímu prostředí.

Vodní vysavače pro alergiky přináší skvělou čistotu včetně výstupního vzduchu, a to na úrovni operačního sálu. Přístroje jsou také oceněny certifikátem Britskou nadací pro alergiky.

Zejména v letních měsících je vhodné používat sítě proti hmyzu a pylu, které díky výrobě ze speciálních vláken garantují zachycení podstatného množství pylu a jsou jednoduché k aplikaci na okenní rám.

Snadný život také přináší kompresorové inhalátory a ultrazvukové inhalátory zejména v kompaktních rozměrech pro snadnou přenositelnost jako cestovní balení, a to i v edici inhalátory pro děti.