Xiaomi Roborock Sweep One S50

Že je technologický pokrok cítit na každém kroku, potvrzují moderní a chytré systémy a funkce. Díky tomu za vás dokáže dnes už automobil sám řídit, telefon lze ovládat hlasem a vše, co se za dob Wernera zdálo jako něco fantastického a nemožného, se postupně stává skutečností. A jistě ani hospodyňky, jež před lety vysávaly jednoduchým strojem, by nečekaly, že dnes si během úklidu budou moci dát nohy nahoru a v klidu si vypít svou kávu.

Uklízejte bez námahy

Patříte-li mezi vytížené podnikatele, máte doma malé děti anebo jednoduše úklid není vaší favoritem v trávení volného času, zvažte investici do robotického vysavače. Dnes už si totiž kromě vysněné značky smíte volit mezi modely podle výkonu, objemu, hlučnosti i účinnosti. Pro někoho mohou být rozhodující též rozměry. U robotického vysavače, který vás na první pohled zaujme svým stylovým designem, lze předpokládat, že kromě vysávání tvrdých podlah si poradí i s koberci. Některé vysavače jsou navržené speciálně pro vysávání velkoplošných koberců s vysokým vlasem. Jiné modely excelují na tvrdých podlahách, jako jsou parkety či dlažba. Díky rafinovaně sestaveným štětečkům a mopu dokáží sesbírat i malé drobky a smítka. U jiných variant robotických vysavačů budete příjemně překvapeni funkcí vytírání. Kdo by pak chtěl ušetřit čas, může svůj vysavač ovládat přes mobilní aplikaci a nastavit si způsob vysávání a sledovat jeho průběh. Tímto se může pochlubit model třeba Xiaomi Roborock Sweep One S50 v luxusním bílém provedení.

Nabije se, kdykoliv potřebuje

Stejně tak chytrý Xiaomi roborock sweep one s55 nabízí vkusnou nabíjecí stanici, kam si vysavač sám zajede, kdykoliv potřebuje dobít baterii. Kromě samotné instalace a prvotního nastavení se nemusíte obávat ani následné údržby a čištění. Robotické vysavače se dobře čistí a udržují a díky tomu slibují dlouhou životnost i spokojenost majitelů. Teď už jen vybrat ten správný model a těšit se z pravidelného úklidu.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.