Návrat k tradici aneb Vánoce v podobě Ladovské zimy

kolekcemi vánočních ozdob

Také si nedovedete představit, že by ve vás ta hromada světel a barev všude kolem měla vyvolat pocit poklidné vánoční atmosféry? Zdaleka nejste sami. Vraťte se s námi k tradičnějšímu vánočnímu zdobení a připravte si doma poklidnou vánoční pohodu.

V posledních letech neznačí příchod Vánoc ani tak sníh jako spousta světel a barev v ulicích – svítí obchodní domy, září vyzdobené ulice a vánoční stromy na náměstí hrají všemi barvami. Jak jen všechny tyhle vjemy dokáží rozproudit krev v žilách. Není proto příliš překvapivé, že se v posledních letech mnozí naši zákazníci vrací k tzv. folk tradičnímu trendu.

Perníčkové dekorace

Bezesporu skvěle dokreslují tradiční vánoční atmosféru naše nové perníčkové skleněné ozdoby. Ručně zdobné dekorace z foukaného skla vypadají jako by z oka vypadly těm z ilustrací Josefa Lady.

perníčkové skleněné ozdoby

Vybírat můžete z barev v klasickém hnědém provedení s bílým dekorem, nebo z bílých provedení se zlatým zdobením. Jemně zdobené „perníčky“ jsou od těch pečených na pohled k nerozeznání. Na rozdíl od těch voňavých je však mnohem větší šance, že vám na stromečku nějakou dobu vydrží a budete je moci použít i v dalších letech.

glassor_02

Blyštivé koule a blikající umělé svíčky nahrazují motivy přírody. Stromečky se začínají opět zdobit oříšky, šiškami, ovocem či cukrovím. I u nás v GLASSORu se vám snažíme co nejvíce vyhovět, a proto přicházíme s novými kolekcemi vánočních ozdob.

Kolekce Authentic

A je to tu! Houbičky, ptáčci, zvonečky, srdíčka, rampouchy i klasické baňky v nádherných vánočních barvách – zelená, bílá, červená. Líbí se vám spíše tradiční styl vánočních dekorací, ale rádi byste něco, co má šmrnc? Kolekce Authentic je ta pravá právě pro vás. Jemně laděné bílé dekory navozují tu pravou vánoční atmosféru.

tradiční styl vánočních dekorací

Tato kolekce mimo jiné přitáhla velkou pozornost designérů z celého světa na výstavě trendů ve vánočních dekoracích na letošní výstavě ve Frankfurtu nad Mohanem. Je i vaším favoritem?

Kolekce „Paví sen

Letošní barvou roku je „ultrafialová“ PANTONE 18-3838. Ta nám dala základ k vytvoření jedné z letošních novinek kouzelné kolekce „Paví sen“. Tato kolekce vánočních ozdob navazuje na sérii úspěšných dekorů inspirovaných tajemným pohádkovým snovým světem s motivy pávů. Tyrkysové a fialové baňky jsou doplněné o koule i volné tvary s bílým podkladem a ručně stínovaným dekorem pavího peří. Na co ještě čekáte? Neváhejte a vstupte do magického světa kolekce „Paví sen“!

fialové baňky

Pokud tedy uvažujete o návratu k tradičnější vánoční výzdobě, neváhejte a vyberte si u nás z našich nových, ale i tradičních kolekcí plných přírodních motivů.