Své bydlení si neustále vylepšujeme a zkrášlujeme dle aktuálních trendů. Stejné je tomu u stálic, které plní kromě dekorativní funkce i tu praktickou a slouží k mnoha účelům. Například látkové rolety nebo těžké závěsy oceníte zejména teď, s přicházející zimou. Dokážou totiž doslova zázraky a ještě ke všemu skvěle vypadají! Jaké závěsy či rolety zvolit?

látkové rolety

Stylové rolety jsou in!

Trendy látkové rolety si oblíbíte pro jejich jednoduchou obsluhu a všestranné využití. Vybírat smíte z mnoha variant provedení včetně průhlednosti. Neprůhledné rolety vám dopřejí soukromí v koupelně i tam, kde bojujete se vtíravými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Moderní látky se přizpůsobí vašim potřebám a díky šikovným rukám profesionálů, získáte též atypická řešení pro vaše prostory.  Závěsy jsou perfektní volbou do místností s velkými, popřípadě staršími, okny, protože dokáží udržet teplo v místnosti a zároveň snížit hluk zvenčí. Chcete-li ale sáhnout raději po něčem moderním a nadčasovém, dejte šanci stínícím prvkům. Římské rolety jsou detailně dílensky zpracovány a dáte-li přednost odborníkům, kteří vytváří kvalitní římské rolety pro celou Evropu, máte šanci užít si vlastnosti rolet s neviditelnými stehy. Dokonalou výrobu garantují technologicky vyspělé procesy zpracovávání s ohledem na jednotlivé kroky. Tím je zajištěna maximální kvalita a funkčnost i u nadměrných rozměrů rolet.

Přes den ozdoba, večer stínidlo

Nejen jako kompromisní řešení si oblíbíte látkové rolety den a noc. Konstrukci s manuální obsluhou pomocí řetízku doplňují transparentní pruhy spolu s neprůhlednou textilií. V nabídce najdete též mechanické ovládání s velmi tichým motorem. Snadná údržba a praktické využití si zamilujete. Takové rolety vás budou bavit a zároveň poskytnou stínění v případě ostrého slunce nebo stmívání. Díky širokému dekoru látek najdete uplatnění rolet v dětském pokoji i ložnici. Hravé potisky, elegantní odstíny i jemné, nevtíravé kombinace jsou výsledkem práce předních designérů.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.