Malířské barvy Dulux – V barvách světa

Výrobce barev Dulux nabízí speciální kolekci malířských barev označených jako Colours Of The World (Barvy světa). Jaké jsou?

Dulux – Colours of The World

Pryč je doba bílých nudných stěn, dnes se většina místností maluje barevně. Jak je známo, barvy mají také vliv na naši psychiku. Proto je důležité při volbě barev přihlédnout i k těmto faktorům. Výhodou kolekce Colours of The World je široká paleta odstínů – v současné době je v nabídce 30 různých odstínů barev.

Barvy Dulux koupíte snadno i na internetu.

Jmenovitě je to: Magnólie, zlato Egypta, zlatá horečka, kvetoucí višeň, nebeská modř, pistácie, bílá čokoláda, sluneční paprsek, meruňka, papája, jarní bouřka, zelená inspirace, caffé latte, havajské slunce, mango, červený grep, nebeská švestka, svěží avokádo, skoňcový dezert, kukuřičné pole, zralá dýně, rudá růže, levandulový květ, alpská louka, granitová šeď, medové pohlazení, tropický pomeranč, svařené víno, kvetoucí lotos a kanadská jedle.

Barvy Dulux COW jsou dodávány již namíchané

Mnoho lidí nemá příliš dobré zkušenosti s barvami, které jsou míchány na míru. Z papírových vzorků není příliš snadné odhalit, jak bude barva vypadat. To poznáte až po samotné výmalbě! Výhodou kolekcí předpřipravených barev jako je Dulux COW jsou produktové fotografie zdí s těmito barvami. Ale ještě vhodnější jsou speciální vzorky, kde byly tyto barvy skutečně naneseny (ty najdete všude tam, kde tyto barvy prodávají).

Shrnutí výhod barev Dulux COW

  • Široká škála barev – 30 odstínů
  • Přilnou na většinu povrchů (detailní popis v produktovém listu)
  • Rychlé schnutí: přetíratelné již po 2 – 4 hodinách
  • Dobrá kryvost a nízká stékavost (těmito barvami lze malovat přes šablony na zeď)
  • Odolný proti otěru
  • Dodávají se v praktickém balení 2,5 a 5 litrů