Praskají vám často žárovky? Nebaví vás je neustále měnit za nové? Rádi byste zároveň snížili spotřebu elektrické energie? Pokud odpovídáte ano, zvažte při příštím nákupu pořízení LED žárovek. Jedná se o moderní zdroj světla, který je navíc velmi úsporný: můžete ušetřit až 85 % spotřebované energie.

panely LED

LED žárovky jsou mnohem úspornější než například zářivky a úsporné žárovky. Navíc vynikají dlouhou životností a mohou svítit po dobu až 50 000 hodin. To je hlavní důvod, proč mnoho domácností i pracovních prostor mění své osvětlení za LED svítidla. S panely LED se často setkáte ve velkých pracovních halách, v kancelářích, ve školách, podzemních garážích, velkých obchodních domech: zkrátka všude tam, kde se předpokládá svícení téměř po celý den.

Moderní design a všestranné použití

Dalším plusem tohoto typu osvětlení je moderní a nadčasový design svítidel, která mohou mít mnoho podob. Velmi oblíbené jsou v posledních letech tzv. LED pásky. Ty dokážou snadno vytvořit efektivní osvětlení kuchyňské linky i pracovní plochy. Své místo si najdou například v prostoru u televize v obývacím pokoji či jako vkusné dekorativní osvětlení do podhledů nebo vitrín. Jednoduše se instalují a výsledek je perfektní. V exteriéru je můžete vidět, jak dodávají příjemné osvětlení u bazénů, ale i na samotných fasádách domů.

Druhy venkovního LED osvětlení

Ve venkovním prostoru se setkáváme i s jinými druhy LED osvětlení. Jsou to například LED reflektory sloužící jako jedinečný zdroj světla k osvícení budovy, příjezdové cesty, parkoviště i většího prostoru v exteriéru. Pro okrasu zahradu se hojně využívají stojací LED lampy nebo solární svítidla.

Přestože je pořizovací cena LED žárovek a svítidel vyšší než u těch klasických, z dlouhodobého hlediska se vám jejich nákup každopádně vyplatí.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.