rezidenceveselska.cz

rezidenceveselska.cz

Bydlet v Praze je dnes hodně moderní a lidé vyhledávají celou řadu pražských čtvrtí, které jsou schopny naplnit jejich očekávání. Ta spočívají především v kombinaci dostupného bydlení a přírodní lokality na periferii hlavního města. Pokud chcete vsadit na skutečnou jistotu, pak se vyplatí bydlení v Praze 9.

Tato pražská městská čtvrť je právě typická všudypřítomnou zelení a také blízkostí srdce Prahy. Pokud se potřebujete dostat třeba na Václavské náměstí anebo kamkoli jinam k nejznámějším památkám či firmám, pak stačí jen sednout do metra anebo do tramvaje a vyrazit.

Samozřejmostí je i skvělá dostupnost vlastním automobilem. Pokusme se tedy přesně podívat na možnosti nalezení krásného stylového bytu v Praze 9. Možností je hodně. Náš tip vás ale jistě uspokojí.

Rezidence Veselská, zdroj: rezidenceveselska.cz

Rezidence Veselská, zdroj: rezidenceveselska.cz

Bydlení v pražských Letňanech

Letňany se řadí mezi velmi klidné části Prahy, které dokážou skloubit život ve velkoměstě s pohodovým prostředím, jež je plné zeleně a zajímavých míst. Rozhodně vynikající je v Letňanech občanská vybavenost. Pokud zde budete žít, můžete využívat například zdejšího zdravotnického střediska, které pojímá všechna možná lékařská oddělení.

Jmenovat bychom mohli stomatologickou ambulanci, neurologii, anebo praktické lékaře. Jinak vaše děti mohou navštěvovat některou ze zdejších školek. Výbornou volbou je třeba Pink Crocodille School. Jinak zde sídlí i Městský úřad v Praze 18.

Rezidence Veselská a její možnosti

Naším tipem na bydlení je Rezidence Veselská. Právě tady jsou byty na Praze 9 v opravdu luxusním provedení. Sedmipatrová rezidence je architektonicky velmi povedenou budovou, která se vyznačuje minimální energetickou náročností.

Bydlení tak bude maximálně levné a výdaje na energii budou na minimu. Výstavba bude dokončena již na podzim roku 2016. Do této doby již můžete mít zarezervovaný byt dle svých potřeb.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.