Jedině pravidelně servisovaným kávovarem si doma vyrobíte cappuccino jako z kavárny

Pouze správně udržovaným a pravidelně servisovaným kávovarem si doma vyrobíte lahodné cappuccino každý den. Pro servis volejte naše specialisty!

servis kávovarů DeLonghi

Výroba cappuccina v pohodlí domova

Milujete tento typický italský nápoj připravený z porce espressa a pořádné dávky mléka s horkou mléčnou pěnou navrchu? Dopřejte si své oblíbené cappuccino každý den. Kdykoliv chcete! Ve svém vlastním kávovaru.

Pro přípravu pravého cappuccina se perfektně hodí plnoautomatický kávovar s vestavěnou nádobou na mléko. V našem obchodě si můžete vybrat kvalitní kávovary za zlomek ceny oproti novým modelům. Nabízíme repasované kávovary a zánovní modely s minimálně roční zárukou. S obsluhou vám pomohou naši specialisté, kteří vám u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně také z vámi vybraného modelu připraví vaše oblíbené cappuccino na ochutnávku!

Jaké suroviny doporučujeme pro přípravu cappuccina?

Základem cappuccina je kvalitní zrnková káva, kterou kávovar umele těsně před přípravou tohoto lahodného nápoje. Pro dokonalé namletí kávy je nutné kávovar pravidelně servisovat. Pro servis kávovarů DeLonghi volejte naše techniky. Ti seřídí mlecí kameny tak, aby káva měla správnou zrnitost. Dále je potřeba kvalitní mléko, ideálně takové, které je pro přípravu cappuccina přímo určené. Pamatujte, že kávovar musí být při přípravě cappuccina vždy hygienicky čistý.

Nezapomeňte kávovar pravidelně servisovat

Specializujeme se na opravy kávovarů Philips. Náš kurýr si váš kávovar v Plzni a okolí zdarma vyzvedne, z ostatních částí republiky nám jej stačí poslat na prodejnu. Poté provedeme zdarma diagnostiku a následně vás budeme obratem informovat o stavu vašeho kávovaru a cenové nabídce za jeho opravu. Je jen na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej vrátíme v původním stavu. Opravu zvládneme do 3 pracovních dní.