Je libo Sherry? Sedací souprava nabízí kvalitu bez kompromisů

sedací soupravy do písmene U

Už vám vaše stará sedací souprava dosluhuje a vy se pomalu díváte po nové? Jestliže jste teprve začali, máme pro vás několik tipů, které vám mohou pomoci v rozhodování. Proč třeba nevsadit na německou kvalitu?

Sedačka do účka

Sedačka je v obývacím pokoji dominantním kusem nábytku. Jako první si jí obvykle všimnete, když do místnosti vstoupíte. Je to dáno také její velikostí, protože je většinou nepřehlédnutelná. Navíc bývá postavena tak, aby opravdu zraku žádného návštěvníka neušla. Na sedačce se bezvadně odpočívá u knížky, dobré hudbu i televizního pořadu. Při jejím výběru je třeba zvážit řadu možností – z jakého by měla být materiálu i jakého tvaru.

 Nejste-li omezeni prostorem, pak sedací soupravy do písmene U jsou tím, co by ve vašem bytě chybět nemělo. Moderní vzhled, kvalitní materiály, a především precizní německá práce – to je sedací souprava Sherry. V nabídce je až 17 různých prvků, z nichž je možné seskládat jednotlivé sestavy a sedačku si tak individuálně přizpůsobit svým potřebám.

Proč právě Sherry

Nemáte-li rádi kompromisy a rádi se obklopujete hezkými věcmi, sedačka Sherry je pro vás jako dělaná. Polstrování může mít z pravé kůže i ze 14 variant kvalitní látky, záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Vybrat si lze i výšku nožiček.

Rozkládací sedací souprava

Mezi sedačkami patří k hitům rohové sedací soupravy rozkládací. Šetří prostor v místnosti, přitom jsou dostatečně velké na to, aby se na nich uvelebil velký počet lidí. Není se proto možné divit, že u zákazníků bodují. Každý nemá dostatek prostoru na to, aby si pořídil sedačku do písmene U. Rohová varianta je tedy přijatelnou alternativou.

Ať se rozhodnete pro sedací soupravu do U, nebo pro rohovou, zvolíte-li kvalitní produkt s pečlivě odvedenou prací, získáte nábytek, který vám bude sloužit po dlouhou dobu.