Jaké prostěradlo vám bude sedět?

Byť si někdo může myslet, že základem dlouhého a komfortního spánku je pouze kvalitní matrace, velký podíl hraje též volba povlečení a v neposlední řadě prostěradla, s nimž se dostává naše pokožka do kontaktu nejvíce. Prostěradlo už dávno neplatí za neforemnou plachtu, dnešní modely jsou navrženy z příjemných materiálů, snadno se upínají a navíc jsou dostupné v atraktivních barvách a velikostech pro jednolůžka, velké postele i dětské postýlky!

jersey prostěradla

Froté pro zimomřivce

Froté a jersey prostěradla patří mezi nejžádanější produkty v oblasti ložního prádla, protože potěší svými vlastnostmi, přívětivou cenou i rozměry a najdou místo v každé posteli. Po hustém froté sahají zákazníci po celý rok, neboť patří mezi prodyšné a vysoce savé materiály, čímž chrání matraci před znečištěním. Froté prostěradla se skvěle perou, udržují si svůj tvar i barvu, nemusí se žehlit a díky snadnému upínání dodají unikátní podobu i vaší posteli. Jednobarevné provedení prostěradla lze kombinovat s různými materiály povlečení ve stejném stylu, popřípadě sladit s barevným ložním prádlem a vytvořit tak harmonický set.

bambusová prostěradla

Cenově dostupný bambus

Nejen lidé s citlivou pokožkou trpící alergiemi ocení vlastnosti bambusových vláken. Hypoalergenní materiál odolává bakteriím, plísním a omezuje výskyt škůdců. Bambus je příjemný na dotek a zároveň slibuje snadnou údržbu bez nutnosti žehlení. Díky vysoké hustotě bambusových přízí bude prostěradlo dlouho použitelné bez jakýchkoliv známek opotřebení. V neposlední řadě jsou bambusová prostěradla unikátní v tom, jak účinně odvádí a absorbují vlhkost. Za skvělou cenu získáte nepostradatelnou výbavu v atraktivních dezénech, ve které se bude nádherně usínat! Obraťte se na odborníky pracující s českou kvalitou a představující stále nové vzory, modely a barvy vystihující přesně vaši náladu i celkový ráz místnosti.