Obývací pokoj je často vnímán jako centrální prostor, kde se setkávají všichni členové rodiny, tráví se čas s přáteli a relaxuje po náročném pracovním týdnu. Proto tato místnost vyžaduje vhodné a zejména chytré uspořádání nábytku, díky němuž vznikne maximální možné místo a sedací plocha. Tu zajistíte výběrem vhodné sedací soupravy, která pokoj oživí, vylepší a samozřejmě jí dodá nádech luxusu.

rozkládací sedací souprava

Šikovné sedačky s využitím rohu

Sedací soupravy s uspořádáním do rohu se řadí mezi žádané a vyhledávané zboží nejen díky modernímu vzhledu, ale také pro využití mnohdy opomíjeného rohu místnosti. Rohové sedačky s lenoškou mohou být širší a poskytnout tak spací plochu pro nečekané hosty. Pokud svůj nový gauč vybavíte roztomilými a ozdobnými polštářky, získáte místo, kde bude radost odpočívat! Při výběru se řiďte požadovanými rozměry a samozřejmě i typem látky. Hledejte takové tkaniny, které se dobře udržují, čistí a odolávají drápkům domácích mazlíčků i náročnému testování nejmenších.

Symbolem luxusu stále zůstává kůže, popřípadě sedačka z eko kůže s koženými panely v namáhaných částech, jako jsou opěradla a sedáky. Oba materiály v létě chladí a jednoduše se o ně pečuje. Chcete-li ale své pohovce maximálně prodloužit životnost, počítejte s pravidelnou údržbou a nepsanými pravidly pro zachování barvy i kvality materiálu. Kožená sedací souprava by neměla být vystavena přímému slunci nebo stát v blízkosti radiátoru.

Kouzlo rozkládání

Zejména v malých prostorách oceníte benefity rozkládací sedačky. Konstrukci navrženou pro každodenní používání doplňují mechanismy prémiové kvality. Rozkládací sedací souprava může sloužit jako účelné dvojlůžko a též se poohlédněte po sedačkách nahrazujících postel. Tuto variantu využijete nejlépe v malých bytech a při nedostatku místa. Investice do obývacího pokoje se vám zaručeně vyplatí. Zbavte se staré sedačky, která pamatuje ještě časy vašich babiček, a dejte šanci moderním pohovkám s mnoha benefity. Jak by se vám líbily nastavitelné opěrky hlavy, úložný prostor anebo gauč na nožičkách, díky nimž vysajete i přímo pod sedací plochou?

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.