sedací vaky

Většina rodičů se snaží zařídit dětský pokoj tak, aby se líbil jim. Jenže neuvědomují si, že právě děti budou trávit v dětském pokoji nejvíce času. Proto by se měl líbit především jim samotným. Dětský pokoj by měl být světem fantazie, kde se kloubí všechny dětské sny a přání. Proto nesázejte na černou barvu, ale volte spíše barevnost, kterou děti milují. To je však jen jeden tip z mnoha, který vám přinášíme, aby zařizování dětského pokoje nebylo těžkou záležitostí. 

Sedací vaky do každého dětského pokoje

Součástí dětských pokojů by měly být bezesporu sedací vaky, kam děti usednou, když si budou číst nebo když si budou listovat jejich oblíbenou knihou. V současné době lze pořídit sedací vaky různých barevných kombinací a tvarů, také lze koupit sedací vaky v podobě fotbalových míčů. Nechte proto své dítě vybrat si. 

Palanda do menších pokojíčků

Většinou se dětské pokoje zařizují v místnostech, které jsou obecně nejmenší. To však ničemu nevadí, dítěti je velikost pokoje jedno. Stačí, když bude mít své soukromí a když bude mít místo, kde si může hrát. Pokud vám však dělá starosti malá velikost pokoje, jelikož nevíte, kam umístit postel či psací stůl, nelamte si hlavu. Do dětského pokoje lze umístit palandu, na kterou děti budou muset vylézt po žebříku. A pod ni hravě umístíte psací stůl nebo třeba domeček pro panenky, pokud máte holčičku. 

Vyvarujte se tmavým barvám

Jak již bylo zmíněno, barevnost se v dětských pokojíčcích nacházet musí. Vyvarujte se obecně tmavým barvám, nejen zmíněné černé, která je spíše depresivní než veselá. Raději dejte přednost pastelovým, živým barvičkám, které v dětech evokují radost. Nebojte se tapet, které nalepíte na zeď. Nejen, že jsou po letech opět in, ale zároveň mohou nést motiv oblíbené pohádkové postavičky, tudíž děti budou radostí bez sebe.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.