Infrasauny do koupelny: Z jakých materiálů se vyrábějí

shutterstock.com

shutterstock.com

V posledních letech lze zaznamenat zvýšený zájem domácností o takzvané infrasauny. Tato moderní zařízení lze nainstalovat do koupelen, ale i do dalších místností, stejně tak i na zahradu. Díky nenáročné instalaci a také nevelkým prostorovým nárokům jsou infrasauny vhodné takřka do každé domácnosti.

Dřevěné infrasauny

Moderní infrasauny do bytu jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které mají vysokou odolnost. Zároveň svým majitelům zajišťují maximální komfort. Konstrukce sauny je v drtivé většině vyráběny ze dřeva, nejlépe ekologicky vytěženého. To je pak ošetřeno tak, aby mu neuškodila vlhkost. I díky tomu se infrasauny dají umístit přímo do koupelen, kde nasnadě, že zde bude vlhké prostředí.

Podívejte se na nabídku infrasaun – eshop Marimex

Pro výrobu saun se běžně používá kromě klasických českých dřevin například i cedrové dřevo, které je velmi pěkné na pohled a zároveň má i potřebné vlastnosti z hlediska tvrdosti, odolnosti a trvanlivost. Je vysoce odolné vůči napadení ze strany škůdců a tvorbě plísní.

Samotné vyhřívání zajišťují zpravidla keramická, případně pak karbonová topidla, která se rovněž vyznačují dlouhou životností a také vysokou efektivitou.

Instalace infrasauny

Možná si říkáte, jak dlouho potrvá instalace tohoto zařízení od chvíle, kdy se uskuteční prodej infrasauny. Pak vězte, že montáž infrasaun je velmi jednoduchá, navíc ji obvykle provádí i samotní prodejci.

Přednosti domácí infrasauny

Infrasauna do bytu má překvapivě nízkou spotřebu elektrické energie. Její provoz tak není nikterak finančně náročný, a to i v momentě, kdy ji budete využívat denně. Je to také tím, že pobyt v infrasauně nemusí být tak dlouhý jako u klasické sauny, stačí jen pár minut a výsledek je stejný, jako mnohem delší pobyt v klasické sauně.

Kvalitní infrasauny slouží svým majitelům po mnoho let. Vzhledem k celkem nízké pořizovací ceně se tak jedná o velmi dobrou investici. Investici do moderního zařízení, která poslouží vašemu zdraví a pohodlí.

1 comment for “Infrasauny do koupelny: Z jakých materiálů se vyrábějí

Comments are closed.