Teplo domova tvoří především vhodně zvolené a vkusně na sebe navazující nábytek a doplňky. Jenže většina z nás má v paměti zažitý veliký omyl, že kuchyň tvoří pouze kuchyňská linka, do obýváku patří sedačka a televizní stolek a že v ložnici je důležitá jenom postel. Omyl! Právě o příjemný pocit útulnosti se postarají detaily a drobný nábytek, při jehož výběru věnujte pozornost nejen ceně, ale též kvalitě a preciznosti zpracování.

stolky

Stoly a stolky pro kluky i holky

Do každého obývacího pokoje patří konferenční stoly a stolky, které najdou využití i v dětském pokoji a stejně tak pracovně. Využití stolků je obrovské, poslouží třeba jako odkládací stolek na klíče, stolek na vaši oblíbenou květinu, popřípadě výplň prázdného rohu v obývacím pokoji. Konferenční stůl vždy volte tak, aby ladil s celkovým rázem místnosti a doplnil sedací soupravu. Stolek by měl odpovídat velikosti vašeho gauče. Menší stolky čtvercového tvaru se skvěle hodí k dvoumístným sedačkám nebo všude tam, kde máte křesla a lenošky. Obdélníkové varianty mohou být vybaveny poličkami na časopisy, ovladače a všechny nepostradatelné drobnosti i zásuvkami, kam vše pohodlně uschováte. Velký výběr stolů a stolků najdete například na e-shopu https://www.atan.cz/, kde můžete využít dopravu zdarma, a ušetřit tak hodiny strávené v obchodech.

Odkládací stolky v mnoha barvách

Menší stolky lze použít třeba do dětských pokojů nebo ložnice a pracovny. Jednoduše platí, že tam, kde je židle, měl by být i stolek, a proto dejte průchod své fantazii a kombinujte nábytek podle svých představ. Díky zajímavé nabídce předních výrobců koupíte stolky ze stálobarevného a odolného plastu, jenž se dobře udržuje, dřevěné modely kombinované se sklem či barevné stolky potažené odolnou fólií. Váš domov získá na útulnosti právě díky doplňkům a jejich chytrému využití ve všech prostorách.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.