Zkuste si představit, že stavíte rodinný dům na odlehlém místě, renovujete chalupu na samotě nebo patříte mezi vášnivé lesníky a farmáře a chcete mít přehled o tom, co se děje na místech, kde nemůžete držet celodenní stráž a hlídat. Ochrana majetku je důležitá, a proto je fotopast ideálním pomocníkem, který vás bude o všem informovat. Jednoduchý princip fungování vás přesvědčí, že investice do fotopasti se vyplatí třeba včelařům, ornitologům, ale také veřejným ochranným složkám.

fotopasti

Design navržený pro dokonalé splynutí

O výhodách fotopasti svědčí jejich zvyšující se poptávka. Ke svému provozu totiž nevyžadují elektrickou energii. Většina modelů má zabudovaný solární panel či funguje na baterie. Samotnou instalaci zvládne doopravdy každý a pak už jen zvědavě vyhlížejte upozornění na mobilu v podobě e-mailu, eventuálně MMS zprávy. Podle typu si vyberte fotopast zasílající fotografie v kvalitním rozlišení, popřípadě dokonce pořizující HD video záběry se zvukem. Tyto přístroje ocení zejména fanoušci fauny, protože vám umožní sledovat třeba noční život v lese nebo zachytí pohyb vzácných šelem. Focení probíhá pomocí blesku, který je ovšem pro zvěř naprosto bezpečný a neviditelný.

V nabídce najdete kompromisní modely, levné varianty i špičkové kousky

Aby se daly fotopasti využít v terénu za každého počasí, jsou vybaveny voděodolnou úpravou a záleží pouze na vás, jaký design zvolíte. Nenápadný vzhled i velikost najdou využití prakticky kdekoliv, aniž by fotopast kdokoliv odhalil. Fotopasti představují také jistou ochranu majetku před zloději, protože jsou vybaveny neviditelným infra přísvitem pro minimální riziko odhalení. Včas dostanete zprávu o nechtěných návštěvnících a ke všemu budete mít sérii fotografií. Chcete-li si nejprve fungování, vlastnosti a výhody těchto šikovných pomocníků otestovat, vsaďte na levnější varianty, s nimiž dosáhnete vysokého účinku. Pro profesionální využití pak nechybí též přístroje s důrazem na kvalitu zpracování.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.