Dokonalá kuchyň? Splňte si sny a vytvořte si linku na míru

Kuchyň je srdcem každého domova. Je to prostor, odkud se vždy line ta nejúžasnější vůně a kde vznikají báječné pochoutky. Rovněž je kuchyň setkávacím místem a zázemím, kde najde židli každý člen rodiny i dobrý přítel. Jenže ne vždy máme v kuchyni dostatek prostoru pro naše kulinářské umění. Chybí nám pracovní plocha, řešíme otázku úložného prostoru a mnohdy ani nemáme kam umístit stůl s židlemi.

kuchyně

Kuchyně se dají zařídit různě. Pokud nechcete hned sahat po sektorovém řešení a mít stejné skříňky jako vaši sousedi ve vedlejším bytě, rozhodně se vyplatí investovat peníze do designéra. Ten totiž dokáže doslova zázraky a malý prostor přizpůsobí vašim potřebám a preferencím. Zatímco někdo chce využít každý centimetr a volí vysoké skříňky až ke stropu, jiní zase žádají zachování vzdušnosti a jejich cílem je optické zvětšení místnosti. Po designérovi rozhodně sahají i lidé žijící v atypickém domově se zkosenými stěnami, trámy či propojenými místnostmi. Ve všech případech je potřeba kuchyň elegantně oddělit a zároveň nenarušit ráz interiéru.

Designér myslí na vaše požadavky

Kuchyně na míru představují individuální řešení a rozvržení všech parametrů podle přání klienta. Díky letitým zkušenostem vám může designér poradit, jak nejlépe využít prostor i kam umístit spotřebiče a další nezbytné vybavení. Inspirací pro vás mohou být pro kuchyně fotogalerie již realizovaných projektů a reference spokojených zákazníků. Moderní návrh vás přenese do prostoru a vy si můžete libovolně volit barevné kombinace tak, aby maximálně odpovídaly vašemu přání. Někdo sází na minimalistickou kuchyň v lesklém provedení, jiní zase dávají přednost nestárnoucí dřevěné klasice. Ať už se rozhodnete tak či onak, díky 3D návrhům budete mít dokonalou vizualizaci místnosti a přehled o finální podobě celé nové kuchyně.

Nemusíte zůstat pouze u kuchyně

Byť se nejvíce zákazníci soustředí na plánování nové kuchyně, už není žádným neobvyklým přáním vymyslet originální koncept rozvržení nábytku a použití barev v ostatních místnostech. Nábytek na míru lze aplikovat prakticky na jakýkoliv pokoj, ať už se jedná o království nejmenších členů rodiny nebo oázu klidu v ložnici rodičů. Pokud pak bojujete s nedostatkem místa, vyplatí se investovat do vestavěné skříně nabízející další možnosti uskladnění věcí a sezónních potřeb. Vestavěný nábytek dokáže vyplnit nevyužitý kout či roh pokoje a zároveň působí elegantním dojmem. Proto se hodí vestavěné skříně nejen do ložnice, ale své místo určitě najdou též na chodbě či v předsíni.

Zbavte se nesmyslného předsudku, že nábytek na míru je předražený a pouze pro vyvolené. Po cenové kalkulaci totiž zjistíte, že vás ve výsledku kompletní práce originálních skříní a polic vyjde na stejné peníze jako návštěva obchodu s nábytkem.