Dokonce i taková běžná součást vybavení koupelny jako je vodovodní baterie podléhá módním trendům. V článku se podíváme na to, jaké designy vodovodních baterií teď letí.

Vodovodní baterie s otevřeným výtokovým raménkem

Největší hit současnosti, postupně je nabízí více a více výrobců. Řeč je o vodovodních bateriích s otevřeným výtokovým raménkem. Narozdíl od běžných baterií, zde voda před výstupem protéká zajímavě řešenými otevřenými korýtky. Inspiraci pro tyto typy vodovodních baterií čerpají designéři v přírodě. Cílem je navodit uklidňující pocit při pohledu na tekoucí masu vody. Nejčastější otázka při úvahách o tomto typu vodovodní baterie se točí kolem údržby. Výrobci ujišťují a zkušenosti potvrzují, že žádná zvláštní údržba třeba není. Nejdůležitější je, v závislosti na tvrdosti vaší vody, odstraňovat vodní kámen k tomu určenými prostředky.

Skleněné vodovodní baterie

Velmi působivé je použití skla při konstrukci vodovodní baterie. Skleněné prvky umocňují pohled na čirou tekutinu řinoucí se z útrob baterie. I když se jedná o poměrně nový designový směr už si lze vybrat velké škály vodovodních baterií se skleněnými částmi. Aby byl efekt dokonalý stačí sáhnout také po umyvadle ze skla.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.