Co vám může nabídnout firma Šťastný a spol ?

Šťastný a spol. je firma, která Vám nabízí širokou nabídku obalového materiálu, drogistického zboží a kancelářských potřeb. Co Vám mohou nabídnout?

Šťastný a spol. je firma, která Vám nabízí širokou nabídku obalového materiálu, drogistického zboží a kancelářských potřeb. Co Vám můžeme nabídnout? První řadě je to záruka kvality a zkušeností v oboru. Vlastní bezplatný rozvoz do 24 hodin. A v neposlední řadě Vám nabízíme kvalitní zboží a vyhovení jakýmkoliv vaším specifickým požadavkům.

Pokud hledáte kvalitní kartonové krabice, navštivte naše stránky a podívejte se na naší nabídku. Máme zde pro Vás připravené krabice různých velikostí a tvarů, vyrobené z kvalitních materiálů. Na naše kartonové krabice se můžete spolehnout a navíc mají velepříznivé ceny.

Lepicí pásky se vždy hodí

Ke každé krabici, a nejen k ní se Vám budou hodit lepicí pásky. U nás naleznete jak klasické lepicí pásky, které znáte z obchodů tak i oboustranné a krepové lepicí pásky. Naší specialitou jsou potištěné lepicí pásky. Jak vybrat správnou lepicí pásku? Lepicí pásky se liší hlavně v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Každá lepicí páska má jinou odolnost. To poznáte podle jejich označení. Klasická páska má označení PP, o něco odolnější se označují PP HOTMELT a odolné lepicí pásky vůči mrazu jsou PP SOLVENT. Pokud potřebujete poradit, stačí nás kontaktovat. Pomůžeme Vám s jakýmkoliv zbožím, obaly jsou naše specialita.