Čištění čalouněných sedaček

Potřeboval by váš koberec vyčistit a vám se do toho nechce nebo vám chybí čas? Není možné se vám divit, protože v předvánočním shonu na takovou aktivitu není čas. V zaměstnání se obvykle ke konci roku finišuje a dodělávají resty, které je nutné zvládnout ještě v letošním roce. Jestliže i přesto chcete mít svůj byt čistý jako klícku, pak můžete přenechat vyčištění koberců, čalounění i matrací profesionálům.

Čištění koberců karbonizací 

Pokud žijete v domácnosti společně se svými dětmi a domácími mazlíčky, na kobercích to bude rozhodně znát. Tu dětem upadl kousek čokolády, tam se jim na koberec vylila barva, když kreslily obrázek pro maminku. Takový koberec po čištění přímo volá, protože vysát ho jen nestačí. Kromě toho se v něm hromadí alergeny, roztoči nebo spory plísní, jež mohou vyvolávat zdravotní problémy. 

Profesionální firma Carpet Brothers se specializuje na čištění koberců formou karbonizace s antialergenním účinkem, jež dokonale likviduje roztoče. Je tedy vhodná zejména pro osoby trpící alergiemi. Součástí čištění jsou také povrchové úpravy – parfémování, dezinfekce, impregnace či hypoalergenní úprava. Více se o nové metodě čištění koberců dovíte na https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-praha/.

Čištění čalouněných sedaček 

V čistotě je třeba udržovat také čalouněné sedačky. Denně jsou zatěžovány používáním, ulpívají na nich drobky, nečistota i chlupy z domácích mazlíčků. A co teprve, máte-li doma také malé děti. Ty kolikrát zaviní nehody se šťávou, kakaem či čokoládou. V čalounění sedačky se ovšem také drží roztoči, kterých je dobré se pravidelně zbavovat. 

Nechte si proto sedací soupravu odborně vyčistit formou karbonizace s hypoalergenním účinkem, o které se můžete dočíst na https://carpetbrothers.cz/cisteni-sedacek-praha/. Jedná se o unikátní metodu, která zamezí rozmnožování roztočů až na sedmdesát dní. Ocení ji zejména ti, které trápí nepříjemné alergie.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.