Byty Praha 3

Bydlení v hlavním městě je snem mnoha českých rodin, mladých umělců i obchodníků, kteří vidí ve stověžaté Praze skvělé obchodní příležitosti. Ať už hledáte nový a jistý domov či výhodnou investici, nabízí se Byty u parku Na Vackově, další velmi lukrativní a architektonicky zajímavý projekt z dílny společnosti Metrostav Development.

Nové byty Praha blízko Žižkova a stejně tak další atraktivní a aktuální developerské projekty, pod nimiž je firma Metrostav Development podepsaná, naleznete zde https://www.metrostavdevelopment.cz/cs/rezidencni-projekty.

Vynikající dostupnost do centra

Nové byty Praha 3 v celkovém počtu 272 bytů a dva ateliéry disponují řešením od 1+kk až po 5+kk, a nabízí tak perfektní řešení na míru pro každého jednoho zájemce. Pro toho, kdo hledá malý byt na přespávání s dostatkem denního světla a vynikající polohou s dostupností do centra města či náročné a početné rodiny. Novostavby Praha jsou vyhledávané zejména díky perfektní občanské vybavenosti. Budete nadšeni z blízkých obchodů, školky, školy i nákupních možností a sportovního vyžití. Byty Praha jsou stále velmi žádané a jeví se jako fantastická investiční příležitost, proto neváhejte a podívejte se na nový rezidenční projekt detailně.

Oáza klidu v blízkém parku

Komu je blízký odpočinek a klid, bude nadšený z blízkého sousedství s parkem Židovské pece. Byty Praha 3 vznikly na základě projektu pražského studia Architecture Interior, jež volně navázalo na již realizované projekty v této lokalitě, a díky tomu zanechávají čistý styl napříč celou čtvrtí. Projekt vyniká synergií moderní architektury s ohledem na funkčnost bydlení. Novostavby Praha velmi vítá, znamená to nové příležitosti a možnosti pro mladé studenty, rodiny i starší páry, jež hledají stabilní domov v moderních prostorách. Kromě samotných dobře situovaných bytů s balkóny a terasami se nabízí též garážová stání a další rozmanité doplňky, s nimiž bude váš domov naprosto dokonalý.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.