Bytový projekt Nad Motolským Hájem

nad-motolskym-hajem.cz

nad-motolskym-hajem.cz

Praha 5 se může chlubit další novou zástavbou, která na jejím území vzniká. Jedná se o projekt, který nese název Nad Motolským Hájem II. Tento projekt se bude nacházet v klidnější lokalitě pražského Motola, která je obklopena dalšími zajímavými částmi Prahy. Moderní bydlení v klidném prostředí bude hlavní výhodou tohoto projektu. Kdy se můžete těšit na jeho dokončení?

Pokračování v úspěšném projektu

Projekt Nad Motolským Hájem II plynule pokračuje ve stopách předešlého projektu. Projekt Nad Motolským Hájem I byl vystavěn v roce 2008. Zájem o jednotlivé bytové jednotky byl vysoký, proto se začalo se stavbou druhé etapy výstavby. Také druhá etapa nabídne bydlení v bytech od velikosti 1+kk až po luxusní 4+kk.

zdroj: nad-motolskym-hajem.cz

zdroj: nad-motolskym-hajem.cz

O vznik budov v projektu Nad Motolským Hájem II se opět postará developerská skupina Daramis Group. Specializací této společnosti je vytváření atraktivního bydlení v různých pražských lokalitách. Projekty jsou vždy navrhovány a vystavěny tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších rezidentů a vždy se nacházely v lokalitách s bohatou občanskou vybaveností. To se v případě Nad Motolským Hájem II opět povedlo.

V nabídce je 152 nových bytů

Projekt Nad Motolským Hájem II není žádná maličkost, která by byla zanedbatelná. Jedná se o výstavbu pěti objektů s výškou od čtyř až po sedm podlaží. Počet bytů ve všech objektech je úctyhodných 152. Můžete vybírat ze skromnějších bytů velikosti 1+kk až po rozlehlé 4+kk. Některé byty jsou také vybaveny terasou nebo balkonem. Společnost Daramis Group se nebrání ani vzájemné spolupráci s klienty.

zdroj: nad-motolskym-hajem.cz

zdroj: nad-motolskym-hajem.cz

Na přání klientů se dokonce dají jednotlivé byty propojovat, aby vzniklo prostorné bydlení přesně podle vašeho plánu. Dokončení je plánováno až na rok 2014, takže máte ještě dost času navrhnout případné úpravy. Navíc můžete získat zahajovací slevu.

Nad Motolským Hájem II se také může pyšnit krásnou přírodou. Projekt je vybudován v lokalitě plné zeleně. Na své si zde přijdou milovníci přírody, klidných procházek i aktivního sportování. Tato lokalita také přináší plnou občanskou vybavenost. Takže nebudou ochuzeni ani milovníci velkoměstského života.

Další nové byty v Praze najdete na bytyprodejpraha.cz