Běžné obrazy jsou out, dnes zaujmete s vícedílnými obrazy

Zaujal vás v obchodě klasický jednodílný obraz a přemýšlíte, že si ho vezmete domů? Své rozhodnutí si ale ještě promyslete. Běžné obrazy jsou možná atraktivní, ale budou atraktivní jen pár dní nebo týdnů. Návštěvy ani sousedy nijak nenadchnou, i když vám je ze slušnosti pochválí. Mnohem lepší bude, když budete investovat do vícedílných obrazů, které budou nejen vás, ale také vaše budoucí návštěvy či sousedy udivovat neustále. 

Foto obrazy na stěnu

Vícedílné obrazy jsou dnes obrovský hit ve světě bytových doplňků. Snadno se kombinují s ostatním zařízením domácnosti, vynikají v naprosto každé místnosti. Jedná se o obrazy, které se skládají z několika dílů. Obvykle si lidé kupují třídílné obrazy nebo případně čtyřdílné obrazy, výjimečné jsou ale i pětidílné obrazy nebo případně i sedmidílné obrazy. 

Ať už se rozhodnete pro pět nebo sedm dílů, následuje vybírání toho správného motivu. Motivů je opravdu spousta, existují vícedílné obrazy měst, obrazy krajiny nebo případně i obrazy na zeď se zvířaty. To je však jen hrstka toho, na co můžete v nabídce e-shopu topobrazy.cz narazit. 

Abstrakce do obýváku, obrazy s hodinami do jídelny

Kromě obrazů měst, zvířat a obrazů krajiny jsou velice oblíbené i abstraktní obrazy, které se hodí zejména do obývacích pokojů nebo do chodeb, kde jednoznačně zaujmou na první pohled. Abstraktní obrazy jsou opravdu krásné, leč nenechají nikoho v klidu a většina lidí nad nimi minimálně pár minut musí přemýšlet, aby zjistila, co tím chtěl umělec říci. 

Do jídelny se hodí spíše obrazy s hodinami, které odhalí toho, kdo přišel k večeři pozdě, ale také odhalí Otesánky, kteří vyčkávají na svou večeři i půl hodiny. 

Když chcete věčně zachytit okamžik

Existují také vícedílné obrazy na zeď, které zachycují okamžiky. Jsou to foto obrazy na plátně, které jsou vyrobeny na základě poskytnuté fotografie. Foto obrazy na stěnu jsou krásným dárkem pro rodiče nebo prarodiče, jsou zároveň věčným zachycením jednoho radostného okamžiku.